Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie miasto na studia? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jakie miasto na studia? (/showthread.php?tid=30303)



Jakie miasto na studia? - Yuna - 11-01-2019 12:10

Które miasto jest waszym zdaniem najlepsze do zycia i studiowania jednoczesnie?


RE: Jakie miasto na studia? - Instaboy - 11-01-2019 13:13

Ja myślę o Warszawie, polecacie stolice do studiowania? Łatwo znaleźć pracę, żeby coś dorobić? I przede wszystkim czy studiujecie na prywatnej czy państwowej uczelni bo ja myślę o prywatnej. Podoba mi się specjalność home design na kierunku architektura wnętrz, przyznaje, że to https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/home-design wygląda dość ciekawie i na ten moment to mój wybór, ale po maturach zobaczymy co i jak, w zależności od tego jak mi pójdą.


RE: Jakie miasto na studia? - student007 - 16-01-2019 16:53

a ja myślę, że co do tego nie ma wątpliwości - zdecydowanie Kraków. To jedno z najbardziej studenckich miast w Polsce. Nic w tym dziwnego, bo przecież tradycja studiów w Polsce narodziła się właśnie tutaj Smile poza tym to piękne miasto przyjazne studentom i zdobywaniu wiedzy, a także doświadczenia zawodowego. Ja mieszkałem i studiowałem w Krakowie i nie cofnąłbym tego wyboru. Do mieszkania wybrałem akademik w Krakowie i też uważam, że to była doskonała decyzja. Żyłem komfortowo i poznałem tylu ciekawych ludzi, że aż nie mogę zliczyć


RE: Jakie miasto na studia? - rafon - 21-02-2019 16:14

Oczywiście, że Kraków Big Grin to najlepsze miasto na studiowanie. Jest tu co robić i miasto jest piękne. Jeśli interesuje Was pokój dla studenta Kraków to polecam albo prywatny akademik, albo wynająć coś taniego na obrzeżu.

pozdrawiam Student z Krakowa Cool


RE: Jakie miasto na studia? - Gardian - 21-02-2019 23:20

A dla mnie Kraków jest przereklamowany !


RE: Jakie miasto na studia? - adolescencia - 18-03-2019 18:19

Ciężko powiedzieć.. wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji.


RE: Jakie miasto na studia? - marcela - 13-01-2022 23:11

Pewnie, że Warszawa! Mnóstwo możliwości jeśli mowa o studiowaniu i potem podjęciu pracy. Żyje się szybko ale ja osobiście lubię takie życie. Co do uczelni to Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma ciekawe kierunki, zobaczcie sami ich ofertę. Rekrutacja odbywa się online.


RE: Jakie miasto na studia? - magda676 - 17-01-2022 01:30

A Warszawa?


RE: Jakie miasto na studia? - ninjaa - 23-05-2023 13:34

ja postawiłam na Warszawę, duże możliwości także w kwestii znalezienia pracy po studiach Smile a jeśli szukacie dobrych uczelni z kierunkami medycznymi takimi jak pielęgniarstwo, fizjoterapia czy psychologia to zdecydowanie polecam Warszawską Akademię Medyczną. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk.