Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Anime - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Film (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Anime (/showthread.php?tid=302)

Strony: 1 2 3


Anime - Błażejuu - 23-06-2012 23:59

Oglądacie, lubicie? Jakie jest wasze ulubione ??

http://myanimelist.net/animelist/Guanaban tu jest lista Anime które oglądam/ obejrzałem lub planuje zobaczyć Smile


RE: Anime - Jacky - 24-06-2012 01:51

Nigdy nie rozumiałem fenomenu anime. Wolę Świat według Ludwiczka, Fineasza i Ferba etc... Chociaż Dragon Ball to zasłużony wyjątek Big Grin


RE: Anime - Henuttaunebu - 24-06-2012 01:55

(24-06-2012 01:51)Jacky napisał(a):  Nigdy nie rozumiałem fenomenu anime. Wolę Świat według Ludwiczka, Fineasza i Ferba etc... Chociaż Dragon Ball to zasłużony wyjątek Big Grin

W KOŃCU KTOŚ KTO MNIE ROZUMIE! <3 ABSOLUTNIE KOCHAM CIĘ ZA TEN POST!


RE: Anime - Jacky - 24-06-2012 02:07

Nie kochaj za posty, a za to jaki jestem - ot, taki tam offtop. ^^

PLUSA BYŚ DAŁA LUBIĘ REPY


RE: Anime - Henuttaunebu - 24-06-2012 02:16

JUŻ CI DAŁAM, TO KONIEC MOJEJ DOBROCI NA DZIŚ :3


RE: Anime - Misterio - 24-06-2012 03:28

Anime kocham szczególnie gatunki Magia/fanstasy
Ulubione to Naruto,Bleach(chociaż troche pokręcone ale w miarę śldzenia fabuły wszystko sie wyjaśnia), D-Grey man zajebiste anime polecam każdemu troche derastyczne że tak powiem, Fairy Tail mój lider oraz fate/zero Big Grin


RE: Anime - Demolition Man - 24-06-2012 10:00

Dragon Ball i Rycerze Rycerze Zodiaku Big Grin


RE: Anime - Błażejuu - 24-06-2012 10:19

Dla mnie naruto, bleach to jest shit, ta sama fabuła, nic nowego, ciągle to samo, straszne tasiemce... bleach obejrzałem całego ale z naruto zrezygnowałem po 10 odc....


RE: Anime - Niesmialy - 26-06-2012 23:20

tasiemce sa fajne sam ogladam, ale bez przesady czemu padaja tylko tytuly shoenow?? ;p

Ps. Tez sie pochwale xD Don't enter here


RE: Anime - blacklist - 31-07-2012 01:56

Na początek powiem, że nie oglądam anime, kiedy nie spodobają mi się postaci. No po prostu nie mogę. Jak te twarze są takie pospolite, trójkątne, lub z byt dziecinne. Jeżeli kolory są słabe to też tak nie za bardzo, chyba ze postaci są świetnie "zrobione".
A co do ulubionych anime:
Naruto- to oglądam od zawsze ^^ Death Note, Kuroshitsuji.
Itazura na Kiss- nie wiem ile razy to oglądałam xD Proste, nie trzeba myśleć. Nawet kreska nie jest wyśmienita, a już tyle razy to widziałam Big Grin
Jak w tv leciało, to bardzo lubiłam oglądać Shaman King Big Grin