Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Warszawa - dobra podstawówka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Warszawa - dobra podstawówka (/showthread.php?tid=30122)

Strony: 1 2 3


Warszawa - dobra podstawówka - elenka - 27-12-2018 15:23

Do jakiej szkoly podstawowej w Warszawie chodzą Wasze dzieci? Jaką szkołę polecacie? W grę wchodzi Ochota i Mokotów.


RE: Warszawa - dobra podstawówka - veronaa - 27-12-2018 15:44

w tych dzielnicach to są chyba głównie szkoły prywatne co ? ja przynajmniej teraz gdybym miała taką potrzebę rozglądałabym się właśnie za placówkami niepublicznymi.


RE: Warszawa - dobra podstawówka - fiona11 - 27-12-2018 16:18

Ja jestem z Ochoty, dzieci posłałam do Te Vizji na ulicy Gładkiej. Fakt, jest to szkoła niepubliczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, dzieci też chętnie chodzą. A czesne nie jest aż takie wysokie. Szkoła generalnie cieszy się dobrą opinią.


RE: Warszawa - dobra podstawówka - elenka - 27-12-2018 20:34

oo nie słyszałam wcześniej o tej te vizji a mieszkam w sumie w okolicy. Na pewno zerkne na ich stronkę, dzieki Smile


RE: Warszawa - dobra podstawówka - fiona11 - 27-12-2018 20:52

nie ma sprawy. jak mozesz sobie na to pozwolic pod katem finansowym to nawet sie nie zastanawiaj. Znajomej córka też jest uczniem tej szkoły i często bierze udział w różnego rodzaju olimpiadach. Poziom jest odpowiednio wysoki, klasy niezbyt liczne a pedagodzy bardzo zaangażowani w swoją prace.


RE: Warszawa - dobra podstawówka - elenka - 24-01-2019 19:17

fiona11 bardzo Ci dziękuje za informacje Smile przejrzałam już ich stronę i faktycznie wszystko zapowiada się bardzo obiecująco. Widziałam, że organizują dni otwarte. Warto się wybrac ?


RE: Warszawa - dobra podstawówka - fiona11 - 25-01-2019 12:24

no pewnie, że warto! My byliśmy całą rodzinką i to właśnie po takim spotkaniu zdecydowaliśmy się zapisać tam córki. zobaczysz jak wygląda szkoła, jak prowadzone są zajęcia, poznasz nauuczycieli i dyrekcje.


RE: Warszawa - dobra podstawówka - elenka - 25-01-2019 13:09

ok super to zaraz zobacze kiedy odbeda sie takie spotkania i na pewno na któreś z nich się wybierzemy Smile


RE: Warszawa - dobra podstawówka - elenka - 18-02-2019 21:39

udało się odwiedzić Te Vizję w ubiegłą sobotę 16 lutego Smile


RE: Warszawa - dobra podstawówka - Kopek22 - 18-02-2019 23:03

Myślę, że każda szkoła jest dobra jeśli dziecko się odpowiednio zmotywuje do nauki