Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
szybki i niezawodny internet - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: szybki i niezawodny internet (/showthread.php?tid=30069)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: szybki i niezawodny internet - elenka - 20-05-2019 13:41

no i tak się naczytałam tego wątku ( i w kilku innych miejscach jeszcze ) i kupiłam sobie ten internet mobilny w otvartej Smile wszystko sprawnie zamówiłam poprzez strone internetową Smile Póki co jestem zachwycona bo zasieg jest full i wszystko śmiga jak trzeba Smile


RE: szybki i niezawodny internet - fiona11 - 17-06-2019 11:11

elenka no i super Smile Po co przepłacać gdzieś indziej jak tu można mieć dobre parametry za niezłą cenę i jeszcze do tego brak umowy. Dla mnie ogólnie Otvarta to jedna z lepszych sieci typu mvno w Polsce.


RE: szybki i niezawodny internet - greecy - 01-07-2019 13:03

Szybki internet to podstawa, a w moim przypadku to nawet priorytet, gdyż prowadzę własny sklep internetowy i wszystkie dane posiadam u siebie Wink Co prawda o wiele łatwiej zwrócić się o pomoc do firmy hostingowej, jednakże ja lubię się bawić i swój serwerek zrobiłem u siebie Wink Z tego co czytałem we wpisie https://www.ecommerce2day.pl/wolno-ladujace-sie-strony-wypadna-z-google/ prędkość ładowania się strony to jeden z czynników rankingowych dlatego warto zadbać o to by strona stała na dobrych serwerach Smile Nikt dzisiaj nie lubi czekać, aż strona nam się załaduje, więc im szybciej tym lepiej Smile


RE: szybki i niezawodny internet - fiona11 - 26-07-2019 10:19

greecy uwierz mi, że ten internet z Otvartej też by dał radę Smile mój znajomy też ma e-sklep więc w nesie ,,siedzi" non stop i też od jakiegoś już czasu korzysta z Otvartej Smile


RE: szybki i niezawodny internet - veronaa - 22-08-2019 18:44

haha no i właśnie po to jest top forum, by dzielić się informacjami i wymieniać spostrzeżeniami. Fajnie, że nasze grono się powiększa , Otvarta powolutku zdobywa rynek Smile


RE: szybki i niezawodny internet - elenka - 26-09-2019 15:46

przetestowałam internet na wyjeździe i jest super, śmigał tak samo jak w domu także mogę potwierdzić, ze zasięg jest świetny.


RE: szybki i niezawodny internet - veronaa - 24-10-2019 09:14

elenka no i super, to dobre wieści Smile ja jadę za tydz za granicę na tydzień. testował ktoś już jak działają usługi za granicą ?


RE: szybki i niezawodny internet - ninjaa - 03-11-2019 20:15

ja testowałam i jest okej. 2 razy w roku ten pakiet jest darmowy Smile tylko pamiętaj, że aktywacja tej usługi trwa 24 godziny więc zrób to wcześniej Smile


RE: szybki i niezawodny internet - Eagle - 06-11-2019 12:15

Wszystko zalezy od potrzeb. Ja mam u siebie szybki internet stacjonarny od firmy Elbonet. Nigdy mnie nie zawiódł, a cena abonamentu jest niska.


RE: szybki i niezawodny internet - karumas - 16-11-2019 18:40

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra1.pl