Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
szybki i niezawodny internet - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: szybki i niezawodny internet (/showthread.php?tid=30069)

Strony: 1 2 3 4 5


szybki i niezawodny internet - fiona11 - 20-12-2018 12:29

hejka Smile z jakiego internetu korzystacie na co dzień ? stałe łącze czy jednak internet mobilny ? Przeprowadzam się niedługo do nowego miejsca i tak sie zastanawiam czy podpisywać umowę z jakimś dostawcą typu netia czy upc czy może jednak wykupić sobie u jakiegoś operatora internet mobilny ?


RE: szybki i niezawodny internet - elenka - 20-12-2018 13:10

wiesz to zalezy czy bedziesz z internetu korzystac tylko w domu czy chcesz go zabierac ze soba gdzies na wyjazdy itd. ja mam internet po kablu od osiedlowego dostawcy ale nie wykluczam, że w przyszlosci kupie tez cos mobilnego bo chyba szykuje mi sie dluzszy wyjazd sluzbowy.


RE: szybki i niezawodny internet - veronaa - 28-12-2018 00:49

ja postawiłam na internet mobilny i uważam, że to była świetna decyzja Smile Zerknij sobie na ofertę sieci Otvarta. Tu za 100 GB w dzień i 200 GB w nocy płacisz tylko 39,99 zł miesięcznie. Najlepsza jest umowa - podpisujesz ją na czas nieokreślony Smile Z zasięgiem ok, nie ma żadnych problemów. Nic nie zacina itd.


RE: szybki i niezawodny internet - fiona11 - 30-12-2018 18:21

dzięki veronaa za cynk na tego operatora bo w sumie do tej pory niewiele o nich wiedziałam Smile gdzieś mi mognęła kiedyś reklama ale wtedy chodziło o abonamenty tel a nie internet Smile parametry niezłe, cena też ok. zerkne na pewno, dzięki Smile


RE: szybki i niezawodny internet - veronaa - 15-01-2019 15:18

i jak tam fiona11 ? Podziałałaś coś w sprawue internetu w otvartej ? Widze, że coraz wiecej osob z mojego otoczenia korzysta z ich oferty i to zarowno pod kątem internetu i abonamentow tel. Sama zastanawiam sie czy nie przeniesc tam numeru bo niedlugo konczy mi sie umowa u obecnego operatora.


RE: szybki i niezawodny internet - Kawalka - 17-02-2019 20:10

Teraz świetny jest ten internet symetryczny - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet on pędzi jak szalony, mamy go już jakiś czas w firmie i dobrze że zdecydowaliśmy się na umowę, zwłaszcza ze cena też jest dobra zwłaszcza za taką prędkośc


RE: szybki i niezawodny internet - fiona11 - 20-02-2019 12:47

a podziałałam i wykupiłam ten abonament Smile szybka aktywacja usługi, kurier dokumentami był w zasadzie na drugi dzien. Szybko, sprawnie i przejmnie. Bedzie jeszcze milej jak przyjdzie mi zaplacic pierwszy rachunek Smile


RE: szybki i niezawodny internet - veronaa - 19-03-2019 22:08

o no i super fajnie Smile na pewno bedziesz zadowolona a jeśli chodzi o rachunek to zapewniam, że takie niskie płaci się meeega przyjemnie hehe


RE: szybki i niezawodny internet - Eagle - 18-04-2019 08:52

Ja tam jestem wyjątkowo zadowolony z LTE od IT4Polska. Jakiś czas temu szukałem dla siebie odpowiedniego dostawcy i chyba dobrze trafiłem. Jeśli więc szukacie czegoś niezawodnego, to od razu zerknijcie na https://it4polska.pl/lte/. Lepiej od razu postawić na firmę, która na rynku działa już jakiś czas.


RE: szybki i niezawodny internet - fiona11 - 25-04-2019 10:39

veronaa no coś w tym jest hehe Smile ogólnie fajne jest to, że te parametry, które są podane w ofercie ( chodzi o internet) faktycznie takie są i klient płaci za to co wykorzystuje.