Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
zastepstwo fotelika - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: zastepstwo fotelika (/showthread.php?tid=29731)



zastepstwo fotelika - ewelina546 - 21-11-2018 23:37

Sporo ostatnio słyszałam o tych adapterach https://smartkidbelt.com/pl/ . Ma je ktos z was? Często dobieramy kolegów syna z zajęć dodatkowych i czasami rodzice zapominają o fotelikach i wtedy jest problem. Bo oni w pracy a ja pod szkoła bez fotelika. To by nam rozwiązało problem.


RE: zastepstwo fotelika - brzezinsky - 22-11-2018 22:20

Bardzo ciekawe rozwiązanie i moim zdaniem idealnie się sprawdzi w takim zastosowaniu, o jakim piszesz. Smart Kid Belt jest bardzo kompaktowe, więc łatwo je mieć ze sobą. A do tego poziom bezpieczeństwa jest wysoki. Zobacz sobie filmy na YouTube.


RE: zastepstwo fotelika - ewelina546 - 30-11-2018 11:45

Masz? Właśnie szukam takiej opinie, bo w internecie to już się pogubić można. Każdy mówi coś innego a eksperci z tego co czytałam są jak najbardziej za produktem.


RE: zastepstwo fotelika - kajteeek - 11-12-2018 13:19

Ciekawe rozwiązanie, choć wiadomo, że porządnego fotelika nic nie zastąpi.


RE: zastepstwo fotelika - veronaa - 17-12-2018 18:27

dokładnie ja też uważam, że pasy są ok owszem ale nie tak na co dzień. do codziennej jazdy warto kupic porządny gfotelik samochodowy np taki jaki my mamy, CAMO z firmy Easy Go. Przeznaczony dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. mmożliwy montaż za pomoca isofix lub pasów bezpieczeństwa. ma bardzo szerokie siedzisko ( które można regulować) dzięki czemu nawet większemu dziecko będzie w nim bardzo wygodnie. Są też praktyczne podłokietniki i uchwyt na butelkę.


RE: zastepstwo fotelika - monikabert90 - 19-02-2019 19:56

Ja osobiście uważam, że jednak dużo lepiej swoją rolę spełniają tradycyjne foteliki samochodowe. Sklep internetowy sklep-smile.pl oferuje naprawdę spory wybór takich fotelików od najlepszych, wiodących pod tym względem na rynku producentów. My również zamawialiśmy tam taki fotelik dla naszego malucha i jesteśmy bardzo zadowoleni Wink


RE: zastepstwo fotelika - bernadeta23 - 20-02-2019 13:50

Ja tam pozostaje wierna najlepszym rozwiązaniom i ostatnio nawet kupiłam nowy fotelik samochodowy nania. Spodobał się przede wszystkim mojej córce ze względu na ciekawe wykończenie z myszką Minnie. Ja też jestem zadowolona bo ma wbudowane pasy i ciekawy zagłówek.