Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Grzejnik do łazienki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Grzejnik do łazienki (/showthread.php?tid=29692)Grzejnik do łazienki - halka - 18-11-2018 22:21

Zastanawiamy się z mężem nad małym remontem w łazience. Wszystko mamy już mniej więcej zaplanowane, tylko mamy mały problem z wyborem grzejnika. Czytałam tutaj: http://budblog.pl/lazienka/artykuly/wymiana-grzejnika-w-lazience/ że w łazience najlepiej sprawdzają się grzejniki drabinkowe, na ktróym można na przykład powiesić ręcznik. Poza tym nie zajmuje on dużo miejsca. A jakie wy macie grzejniki w swoich łazienkach?


RE: Grzejnik do łazienki - monikabert90 - 19-02-2019 19:49

My całkiem nie tak dawno temu wymienialiśmy grzejniki praktycznie w całym domu - w kuchni, łazience oraz w dwóch pokojach. Znaleźliśmy w internecie link do sklepu on-line, oferującego naprawdę bardzo ładne grzejniki dekoracyjne i postanowiliśmy je zamówić własnie tam. Nie tylko ze względu na ich wygląd, ale również na całkiem atrakcyjną cenę Smile


RE: Grzejnik do łazienki - Mermagda0 - 11-03-2019 15:25

Tu raczej wybierzcie coś małego, coś w nowoczesnym stylu. Musicie pamiętać że ten grzejnik nie tylko będzie miał praktyczne zadanie, ale i także dekoracyjne. Na stronce https://krzemien.com.pl/news/wanna-czy-prysznic-z-malej-lazience możecie znaleźć wiele innych niezbędnych rzeczy do łazienek oraz porad łazienkowych. Zapoznajcie się z ich propozycjami.


RE: Grzejnik do łazienki - jjusti18 - 20-05-2019 08:19

Ostatnio też rozglądałam się za grzejnikiem do łazienki i trafiłam tam https://grupamo.pl/category/lazienka/ . Muszę przyznać, że mają całkiem niezłe propozycje. Oferowane przez nich grzejniki cechują wysokie walory estetyczne i niezwykła wydajność.