Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Literatura z samodzielnego kształcenia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Literatura z samodzielnego kształcenia (/showthread.php?tid=29537)



Literatura z samodzielnego kształcenia - Mariolka - 03-11-2018 00:38

Jakiś czas temu stwierdziłam że warto zaiwestować w siebie, znajomy polecić mi portal Wiedza i Praktyka- znalazłam tam kilka książek o tematyce samodzielnego kształcenia, zdecydowałam się na zakup i jestem bardzo zadowolona- jeżeli ktoś chce skorzystać z tej wiedzy to bez problemu te ksiażki bez problemu mogą zastąpić szkolenia.


RE: Literatura z samodzielnego kształcenia - Lilon - 05-11-2018 21:59

Również korzystałam z ich strony i jak dla mnie portal Wiedza i Praktyka to strzał w 10! Uwielbiam korzystać z ich strony, mają bardzo duży wybór, niemal z każdej branży. Ciężko gdzie indziej znaleźć tak dobre książki.


RE: Literatura z samodzielnego kształcenia - Krystian656551 - 01-01-2019 21:10

Bardzo ciekawie to jest napisane.Sam na lepszy tekst na pewno nigdy bym nie wpadł.

____________________________________________________________________________
dobry stomatolog Suchy Las


RE: Literatura z samodzielnego kształcenia - betty36 - 24-08-2020 13:41

Bardzo fajnie się składa, że można tutaj znaleźć również taką dziedzinę.


RE: Literatura z samodzielnego kształcenia - patisia78 - 25-08-2022 19:12

Jeśli chodzi o podręczniki, to warto zacząć już teraz je kompletować. Ja od siebie polecam wam zerknąć na stronę tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/to-sie-czyta-podrecznik-do-jezyka-polskiego-dla-klasy-1-branzowej-szkoly-i-stopnia-szkoly-ponadpodstawowe-anna-klimowicz-p-1260088.html , ponieważ można tam znaleźć naprawdę bardzo interesujący wybór w atrakcyjnych cenach. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie.