Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
kody na zakupy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: kody na zakupy (/showthread.php?tid=29525)



kody na zakupy - buenio096 - 01-11-2018 15:43

Polecam gorąco www.kody.pl jest to bardzo dobra strona z ofertami obniżek cenowych w wielu sklepach podróżniczych, obuwniczych czy może jubiler. Polecam bardzo ja często korzystam z takim kodów co mi sprawia przyjemność, kupując po niższych cenach. Polecam


RE: kody na zakupy - podroznik - 01-11-2018 23:42

Ja czasami łapię fajne zniżki dzięki temu, że mam karty klubowe sklepów


RE: kody na zakupy - hatsan - 08-11-2018 00:29

Polecam zajrzeć do południowo wschodnia azja blog podróżniczy w tematyce wakacji i życia dziennego oraz nocnego. W Bangkoku szukaj hotelu w okolicach victory monument... Będziesz miął blisko wszędzie ... Chinatown, złota góra , wat pho, Sukhumvit. Ja miałem tyle samo czasu i pattaya zostawiłem sobie na deser a byłem w bkk hotel w 2 miejscach jeden na Khaosan road drugi w Sukhumvit. Sporo tego jest. Ja zawsze rozkładam zwiedzanie na dwie części.. dzień I noc .. w ciągu dnia za duzo nie nafikasz bo gorąco .. żar z nieba teraz .. możesz zaliczyć leżącego budde czy którąś ze świątyń obok .. Taki blog podróżniczy o Azji da Ci wiele cennych wskazówek. Palac królewski.. później break na lunch powrot do hotelu .. shower I wyjscie popołudniowe .. jakis night market I jazda Po klubach .. chyba ze nie wiem chcesz cos wiecej zobaczyć. Ayutthaya jest fajna w weekend bo jest Tam niezly market w zasadzie dwa.. a czy szkoda czasu ? To dawna stolica Tajlandii.. Jak ktos chce zwiedzac to uwazam ze lepiej Tam sie śmigać jednego dnia niz zaliczać wszystkie świątynie w Bangkoku.