Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
kredyt, czy chwilówka? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: kredyt, czy chwilówka? (/showthread.php?tid=29481)

Strony: 1 2 3


kredyt, czy chwilówka? - lirk - 30-10-2018 15:47

Ufacie chwilówkom? W moim odczuciu znacznie bezpieczniejsze są umowy w bankach, jednak to może tylko taki przesąd, który się utarł w mojej głowie. Nie ukrywam, że najprawdopodobniej w lato będziemy potrzebowali wziąć pożyczkę na organizację wesela, jednak nie wiemy czy wybrać usługi banków, czy prywatnych firm pożyczkowych.


RE: kredyt, czy chwilówka? - dziewczynaszamana - 30-10-2018 20:51

Kredyty mają mniejsze oprocentowanie zazwyczaj.


RE: kredyt, czy chwilówka? - magda906 - 31-10-2018 18:25

E tam, są przeciez darmowe chwilówki i to jest fakt, bo sprawdzone, dobre firmy pożyczkowe dla nowych klientów maja tego typu bonus. Kwoty niewielkie, okres spłaty ok. 30 dni ale jak brakuje gotówki to świetna opcja.


RE: kredyt, czy chwilówka? - krystian3343 - 01-11-2018 12:55

Zawsze bardziej opłaca się kredyt niż chwilówka.W chwilówce są wyższe odsetki.

_____________________________________________________________
skup lozysk


RE: kredyt, czy chwilówka? - helena_trojanska - 01-11-2018 22:18

Uważam, że kredyt, bo przy chwilówkach to w problemy można wpaść z uwagi na ich wysokie koszty. Znam przypadki, kiedy ludzie wpadali w straszne przez to problemy finansowe. Ratował ich wtedy kredyt konsolidacyjny, bo to mozna skonsolidować wszystkie chwilówki i do tego wydłuzyć okres spłaty. Tutaj https://www.habza.com.pl/ mają chyba najdłuższy okres spłaty, nawet 10 lat. Doradcy znajdują najlepiej dopasowany do potrzeb klienta kredyt.


RE: kredyt, czy chwilówka? - lenalenka - 03-11-2018 13:04

Każdy wybierze to, co chce, ale warto zobaczyć kilka ofert i dopiero zrobić rozeznanie. Ja od siebie polecam 24pozyczka.pl i pożyczki online na raty często udaje się dostać pożyczkę bez bik i krd. Ale to już kwestia tego ile chcesz pożyczyć i jak chcesz oddawać.


RE: kredyt, czy chwilówka? - RadeKKozakiewicZ - 03-11-2018 17:59

Ja bym starał się omijać szerokim łukiem i jedno i drugie.


RE: kredyt, czy chwilówka? - dudson - 04-11-2018 20:52

To wcale nie prawda, że zawsze opłaca się bardziej kredyt, jest to zależne od tego na ile potrzebna Ci będzie pożyczka oraz na jaką kwotę. Wszystko to ma ogromne znaczenie, a odpowiedni wybór pożyczki potrafi zaoszczędzić duże pieniądze.


RE: kredyt, czy chwilówka? - radoslaw221 - 04-11-2018 21:53

Z tych dwóch opcji to chyba lepszy jest kredyt według mnie.

_______________________________________________
balustrady kielce


RE: kredyt, czy chwilówka? - pyzialka - 04-11-2018 23:34

To zależy jakie masz warunki finansowe