Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków (/showthread.php?tid=29455)



Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - nieduzy - 27-10-2018 10:56

Jak w temacie - czy możecie mi powiedzieć, gdzie znajdę tego typu specjalistyczne kontenery? Szef mnie poprosił o zakup tego typu kontenera a ja zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać.


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - tadeks - 27-10-2018 12:30

jak buduje domy z prefabrykatów to takie coś jest mi przydatne? Powiesz coś więcej o zaletach ?


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - zosienka - 28-10-2018 11:07

To są bardzo specjalistyczne kwestie więc lepiej zgłosić się do firmy, która naprawdę się na tym zna. Najróżniejsze kontenery rolkowe czy też stalowe ma w ofercie firma Ekombud z Bochni. Jeśli chodzi o oczyszczalnię ścieków to może zainteresuje Cię na przykład kontener KP7 Podgrzewana podłoga? Koniecznie o nim poczytaj.


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - Tajemniczy_Don_Pedro - 11-09-2019 13:39

Pewnie taki kontener swoje kosztuje. Wiadomo, oczyszczalnie wiążą się z pewnymi wydatkami. Na http://hotmoney.pl/ile-kosztuje-oczyszczalnia-przy-domu-typy-i-ceny-przydomowych-oczyszczalni-sciekow/ możecie poczytać o cenach takich oczyszczalni.


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - dzika_pantera - 04-11-2019 15:25

A może taki zbiornik 5000l byłby spoko opcją dla Ciebie? Mój brat ma podobną sytuację i zamówił właśnie taki i z tego co mówił dobrze mu się sprawuje!


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - yoohoo - 27-01-2022 16:42

Ale to do użytku prywatnego? Chyba nie?


RE: Specjalistyczny kontener do oczyszczalni ścieków - jjusti18 - 02-11-2022 11:03

Oj, ja to mam oczyszczalnię i dopiero teraz widzę, jakie to są oszczędności, o ile nic się nie psuje. Niemniej jednak wydaje mi się, że będę musiała pomyśleć o nowych rozwiązaniach, bo coś jednak tam nie śmiga do końca dobrze. Dlatego reaktor biologiczny będę musiała kupić. Naprawdę, to spory wydatek, ale konieczny.