Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Przedszkole i szkolenia dla psów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Przedszkole i szkolenia dla psów (/showthread.php?tid=29437)



Przedszkole i szkolenia dla psów - gregorekrk - 24-10-2018 16:36

Cześć,
Znacie może jakieś przedszkole dla psów warszawa, które oferuje szkolenie psów warszawa?
Chciałbym podszkolić swojego psa i dlatego myślałem żeby go wysłać na tresura psów warszawa. Czytałem dużo o tym w internecie i szkolenia psów warszawa cieszą się dużą popularnością Big Grin Polecicie może mi coś jeszcze?


RE: Przedszkole i szkolenia dla psów - monikabert90 - 12-02-2019 23:53

O przedszkolu dla psów szczerze powiedziawszy jeszcze nie słyszałam, ale już nie raz korzystałam z oferty tak zwanego hotelu dla psów, a konkretniej Pensjonatu "U Zoopsychologa" znajdującego się w Maryninie pod Warszawą. Taki hotel to świetne rozwiązanie dla osób, które planują jakiś wyjazd, na który niestety pieska zabrać ze sobą nie mogą Smile


RE: Przedszkole i szkolenia dla psów - tom.m - 15-02-2019 13:59

Też przeszedłem się na tresura psów warszawa wraz z moim psem i trzeba powiedzieć że jest to super zabawa Smile
Zajęcia prowadzone są przez ludzi którzy znają się na rzeczy, więc teraz mam nieźle wytresowanego psa w domu. Polecam te szkolenia gorąco.


RE: Przedszkole i szkolenia dla psów - radek270 - 05-03-2019 14:06

Też miałem okazję korzystać z usług typu szkolenie psow warszawa, tylko u innego trenera i również mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z efektu końcowego. Moja SuperPunia jest teraz o wiele mniej nieokiełznana niż wcześniej.