Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wiedza i praktyka dobre książki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Książki (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wiedza i praktyka dobre książki (/showthread.php?tid=29382)



Wiedza i praktyka dobre książki - luca185 - 21-10-2018 20:05

Szukałam dobrych książek na uczelnię z zakresu prawa i jeśli potrzebujecie również książek z tej dziedziny i nie tylko to właśnie dobrym pomysłem będzie wejście na stronię Wiedzy i Praktyki tam właśnie takich pozycji jest sporo.


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - Kavinka2 - 22-11-2018 13:09

Uwielbiam stronę Wiedza i Praktyka- od kiedy znajoma mi ją pokazała to korzystałam już kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Mają naprawdę dobre książki branżowe i to za tak niskie pieniądze.


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - Waleriaa - 23-11-2018 15:41

Słyszałam już kilka razy o tej księgarni i to same dobre opinie, weszłam ostatnio na tą stronkę i wszystko rzeczywiście wygląda bardzo profesjonalnie, chyba sama zdecyduję się na zakup.


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - ninjaa - 12-12-2018 08:58

ja o wydawnictwie WIP dowiedziałam się od koleżanki, która pracowała przez jakiś czas u nich na słuchawce Smile temat zainteresowal mnie na tyle, że zamówiłam 1 czy 2 książki i tak już zostało Smile korzystam regularnie bo w zasadzie tylko tu mogę dostać to co mnie interesuje.


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - bluem - 08-01-2019 11:44

A ja nie słyszałam o tym wydawnictwie ale zawsze znajduję wszystkie książki których potrzebuję w tej księgarni https://www.gandalf.com.pl/k/literatura-popularno-naukowa/ i być może oni też tam takie jakich szukasz mają. Wiem że wybór tam mają ogromny także ebooków jeśli z nich korzystasz taki namiar może Ci się przydać


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - fiona11 - 10-01-2019 13:20

ja też pracowałam tam kiedyś na infolinii Smile fajny pracodawca - dobre stawki, umowa i możliwość rozwoju. Ostatecznie zmieniłam branże po skończeniu studiów ale wciąż mam sentyment do tej firmy i zdarza mi się zamawiać jakieś książki od czasu do czasu Smile


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - elenka - 21-02-2019 19:24

a ja zamawiam w WIP od jakiegoś roku. zdążyłam w tym czasie zaopatrzyć się w kilka ciekawych pozycji, z których korzystam na co dzień. Super jakość merytoryczna, sprawna i sympatyczna obsługa.


RE: Wiedza i praktyka dobre książki - pieknyolek - 27-05-2022 14:35

(21-10-2018 20:05)luca185 napisał(a):  Szukałam dobrych książek na uczelnię z zakresu prawa i jeśli potrzebujecie również książek z tej dziedziny i nie tylko to właśnie dobrym pomysłem będzie wejście na stronię Wiedzy i Praktyki tam właśnie takich pozycji jest sporo.


Takie strony z poleceniami są najlepsze Smile ja korzystam z tej strony jak potrzebuję kupić książkę: https://literackigps.pl/ Smile albo wypożyczyć z biblioteki Idea

[Obrazek: odzyskanie-blog-450x360.jpg]