Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Motoryzacja (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej (/showthread.php?tid=29289)



Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - dominik20 - 12-10-2018 13:43

Aktualnie nie pracuję ale mam stypendium naukowe.Bardzo chciałbym zrobic sobie prawo jazdy ale nie mam funduszy.Chciałbym wziąc pożyczkę ale bank mi odmówil bo nie mam zdolności kredytowej. Ale przecież mógłbym spłacać ze stypendium.

Co mam robić?


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - mirka - 12-10-2018 14:35

Jeśli jeden bank odmówił Ci pożyczki to wybierz się do drugiego banku. Banki miewają rózne zasady przyznawania pożyczek. Niektóre banki są bardziej restrykcyjne jeśli o to chodzi. Niektóre znacznie mniej. Pozostaje CI ewentualnie opcja pożyczki w firmie prywatnej pożyczkowej. Zerknij sobie na tego typu agregatory pożyczkowe
http://www.egospodarka.pl/148813,Agregator-porownywarce-nierowny,1,117,1.html

Strony daja możliwość porównania sobie takich ofert pożyczek dla osób niemajacych odpowiedniej zdolnosci kredytowej dla kredytu w banku. Możesz sobie zobaczyć jakie oferty mają takie firmy. Wprawdzie oprocentowanie jest tam wyższe ale nie powinni robić żadnych problemów z udzieleniem pożyczki.


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - Werox963 - 15-10-2018 10:49

Prawo jazdy to taka rzecz, że myślę, iż każdy młody człowiek chciałby je posiadać. To poniekąd wyznacza pewną dojrzałość. Dla swojego syna też chciałam sprawić taki prezent i dać mu na taki kurs, jednak nie miałam dość pieniędzy. Szybka pożyczka ratalna online, okazała się strzałem w 10. Na spokojnie sobie spłacam a syn już śmiga swoim autkiem.


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - bluem - 29-10-2018 12:49

A po co brać pożyczkę? Przecież w Motostart tam gdzie ja chodziłam na Mokotowie można wybrać płatność ratalną i tam masz pierwszą wpłatę tylko 300zł a resztę sukcesywnie przed jazdami płacisz


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - Bimbambom - 30-10-2018 12:19

No właśnie, pytałeś się w szkole jazdy czy nie ma możliwości spłacania w ratach? Bo może w ogóle nie potrzebowałbyś pożyczki. Warto sprawdzić. A bank nie chce Ci dać pożyczki bo jesteś młody i nie pracujesz oraz nie pracowałeś i na zabezpieczenie też nic nie masz. Jeżeli naprawdę będziesz potrzebował pożyczki to spróbuj w Kredyt1000. Oni dla młodych też są przychylni, a nie potrzeba zaświadczenia o zarobkach.


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - wigzi - 18-11-2018 23:18

W moim przypadku najskuteczniejszą metodą na bezpieczny wybór pożyczek są blogi takie jak http://moj-milion.pl/porownanie-pozyczek/ które skutecznie ostrzegają przed czym powinno się uważać.


RE: Pożyczka na kurs prawa jazdy gdy nie ma się zdolnosći kredytowej - biddu - 30-06-2022 01:51

Ostatnio też czytałam o tym, że konsolidacja pożyczek Łódź to niezłe rozwiązanie dla tych, którzy wpadli już w pętle pożyczania pieniędzy. Uważam, że warto skorzystać i skończyć z długiem