Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Na czym to polega? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Na czym to polega? (/showthread.php?tid=29268)

Strony: 1 2


Na czym to polega? - Venonat - 10-10-2018 11:50

Mógłby mi ktoś tak jasno wytłumaczyć na czym polega detoks alkoholowy? Bliski znajomy mówi, że robi sobie coś takiego, a ja chciałbym się coś więcej o tym dowiedzieć.


RE: Na czym to polega? - conedis - 10-10-2018 14:17

To bardzo proste - jest to zwyczajnie niepicie alkoholu w żadnej postaci.


RE: Na czym to polega? - Amelka01 - 11-10-2018 12:55

Skoro mowa już o leczeniu takich uzaleznieniem to moge polecić zaufany osrodek leczenia . Medox to prywatna klinika usytuowana w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ . Od wielu lat z powodzeniem radzą sobie z takimi uzależnieniami. Można im zaufać bo to profesjonalisci


RE: Na czym to polega? - reginsa - 23-10-2018 15:32

W sieci na pewno uda Ci się znaleźć całą masę informacji na ten temat.


RE: Na czym to polega? - zuztryc - 25-10-2018 11:13

Angel


RE: Na czym to polega? - kolo4 - 13-11-2018 16:04

Odsawiasz w 100% alkohol... niestety w pewnym momencie nie jest to już takie proste :/


RE: Na czym to polega? - iron10 - 13-11-2018 16:36

Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie będę w stanie pomóc...


RE: Na czym to polega? - Olaprima - 09-12-2019 18:18

Coś takiego mogliby Ci wytłumaczyć jedynie w placówce, która zajmuje się leczeniem osób w nałogu. Na przykład bardzo znanym i jednym z najlepszych jest Ośrodek Wiosenna. Moi znajomi musieli uzyskać sporo informacji na temat tego miejsca, zanim zdecydowali się, że wyślą do niego swojego krewnego. Mężczyzna od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu i nie może niestety sobie sam poradzić.


RE: Na czym to polega? - Ela78 - 17-01-2020 13:30

Nadużywanie alkoholu zawsze wiąże się z problemami. Przez niego rozbijane są rodziny, związki i tracimy kontrolę nad naszym życiem rodzinnym i zawodowym. Ale ciągle terapia jest jedynym i skutecznym wyjściem z nałogu. Sama znalazłam pomoc w Ośrodku terapii Forest i zachęcam wszystkich potrzebujących pomocy do kontaktu z tym ośrodkiem bo są w stanie pomóc


RE: Na czym to polega? - betty36 - 21-08-2020 15:23

Nie mam żadnych doświadczeń związanych z tym tematem, ale w sieci na pewno znajdziesz wiele poradników. Mam nadzieję, że uda Ci się dowiedzieć czegoś konkretnego.