Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? (/showthread.php?tid=29193)

Strony: 1 2


Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - Tarnina - 02-10-2018 11:23

Ja uwielbiam dania kuchni włoskiej, dlatego moja maszynka do makaronu włączana jest prawie codziennie. Nie ma to jak świeży makaron z sosem pomidorowym i czosnkiem.


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - ewiska0 - 02-10-2018 14:29

Ja najczęściej używam miksera, blendera ręcznego i kielichowego, maszynki do mielenia mięsa i ekspresu do kawy. tego nie powinno zabraknąć w mojej kuchni Smile


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - tesska11 - 26-11-2018 12:39

Młynka, miksera i tyle


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - monikabert90 - 12-04-2019 10:13

(02-10-2018 14:29)ewiska0 napisał(a):  Ja najczęściej używam miksera, blendera ręcznego i kielichowego, maszynki do mielenia mięsa i ekspresu do kawy. tego nie powinno zabraknąć w mojej kuchni Smile

Ja też codziennie używam ekspresu do kawy, jest to chyba najważniejszy sprzęt w mojej kuchni Smile Staram się też odpowiednio o taki ekspres dbać i na przykład regularnie wymieniam w nim filtry. Zamawiam je na stronie https://strefafiltrow.pl/krups-claris-f088-oryginalny-filtr-wody-do-ekpresu.html, gdzie jak widać wcale dużo nie kosztują, więc polecam Wink


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - Iryss - 16-04-2019 11:40

W kuchni zdecydowanie przydaje się grill elektryczny i blender kielichowy , do przygotowywania różnych dań. Najbardziej to jestem zadowolona z blendera kielichowego, można na szybko coś pysznego i pożywnego przygotować.


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - Urd - 31-05-2019 10:21

U mnie podstawą jest płyta indukcyjna, przeszedłem na to rozwiązanie z kuchenki tradycyjnej i jest zdecydowana różnica. Mam płytę electroluxa 700 SENSE SenseFry z paroma ciekawymi funkcjami jak np. automatyczne regulowanie temperatury. A to akurat przydatne jest, bo w tym samym czasie robię coś innego i nie muszę tak czesto sprawdzać ganków. Smile


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - becia - 31-05-2019 13:07

Patelnia + przykrywka lub ew. garnek + łopatka drewniana mnie wystarcza. Wszystko oczywiście z https://dajar.pl/ Heart


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - Arturro - 28-06-2019 12:03

Ja najczęściej w swojej profesjonalnej kuchni używam wózka kelnerskiego. Wózek kelnerski służmy mi do odkładania gotowych dań, tak aby kelnerzy z łatwością dostarczyli je wprost do stolika bez konieczności podnoszenia i obawy o zbicie talerzy.


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - reversa - 23-07-2019 17:43

Zdecydowanie u mnie wygrywa Thermomix. Dałam się koleżance namówić na wyjście na prezentację do pani justyny Ciesiun i chociaż pierw byłam sceptyczna to się ciesze, uwielbiam to urządzonko i bardzo mi pomaga na co dzień


RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej? - kikom - 09-08-2020 20:24

Chyba najczęściej to wolnowaru od crockpot Wolnowar, mam model Crock-Pot 3,5l biały CSC030X i jedzenie jest naprawdę smaczne Smile