Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Nowy telefon jaki ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nowy telefon jaki ? (/showthread.php?tid=29151)

Strony: 1 2


Nowy telefon jaki ? - Ela78 - 28-09-2018 10:47

Jakiej marki telefony są dla was najlepsze ? Ja szukajac telefonu zwracam uwagę na cenę i parametry telefonu.
Wczoraj trafiłam na Apple iPhone XR 64GB Biały - Ceny i opinie na Ceneo.pl i chyba zdecyduję się na ten, bo z opinii wnioskuję że Apple produkuje dobre telefony. Smartfony może są drogie ale mają naprawdę dobre aparaty oraz parametry.


RE: Nowy telefon jaki ? - Karina - 11-10-2018 10:34

Może taki klasyczny telefon komórkowy mógłby się tutaj najlepiej sprawdzić. Przeczytaj sobie o nich pod najnowszym artykułem https://www.bravebeaver.pl/klasyczne-telefony-komorkowe-z-fizyczna-klawiatura/ , klasyczne telefony komórkowe, mimo że odeszły w zapomnienie, to jednak dla osób starszych nadal sprawdzają się w 100% Smile


RE: Nowy telefon jaki ? - crislemiesz - 17-10-2018 11:14

Marka nie ma tak wielkiego znaczenia, jeżeli wiemy co dokładnie nas interesuje. Tak czy inaczej ja polecam sprawdzić, co zaoferuje ta porównywarka telefonów.


RE: Nowy telefon jaki ? - Waright - 17-10-2018 23:23

A ja od siebie polecam zajrzeć na bardzo ciekawą stronę jaki-smartfon.pl - myślę, że znajdziesz tam odpowiedź na wiele pytań. My tutaj raczej Ci nie pomożemy bo nie wiemy czego oczekujesz.


RE: Nowy telefon jaki ? - ninjaa - 25-10-2018 11:40

Xiaomi ma teraz ilka ciekawych modeli i do tego w bardzo rozsądnych cenach Smile Poza samym telefonem warto też zadbać o korzystną ofertę na abonament. Ja jakiś czas temu przeniosłam numer do sieci Otvarta i szczerze polecam bo uważam, że ceny mają najniższe na rynku. Wybrałam opcję za 17,99 zł miesięcznie i mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu. Umowa non-limit Smile


RE: Nowy telefon jaki ? - elenka - 28-10-2018 20:37

ninjaa witaj w klubie ja też korzystam z oferty operatora Otvarta Smile Ja akurat smsów nie pisze w ogóle i wybierając abonament szukałam takiego, który zapewnia nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Zdecydowałam się na ten za 13,99 zł.Też mam umowę na czas nieokreślony.


RE: Nowy telefon jaki ? - pietruszkamagda - 04-11-2018 18:01

Ja mogę Ci polecić LG G6 - bardzo ładny telefonik, sprawdza się super. Zdjęcia robi bardzo fajne, muzyki można posłuchać - jak dla mnie 100% warto go brać :-)


RE: Nowy telefon jaki ? - pietruszkamagda - 04-11-2018 20:07

A może wybralibyście iPhone Xs? Nowy telefon, który idealnie nadaje się do zadań specjalnych. Wygląda świetnie, działa rewelacyjnie - czego chcieć więcej? ;-)


RE: Nowy telefon jaki ? - Amelka01 - 08-12-2018 12:52

Iphony są wedlug mnie niezawodne. W razieu sterek nie ma co sie martwic o koszty naprawy jesli zna sie dobry serwis pogwarancyjny https://serwisiphone.pl/


RE: Nowy telefon jaki ? - arkustg - 09-12-2018 03:03

Jeśli ktoś ma duży budżet to IPhone, jeśli trochę mniejszy to może coś od xiaomi