Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wyprawka dziecięca - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wyprawka dziecięca (/showthread.php?tid=28970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wyprawka dziecięca - Myszka - 18-02-2021 17:31

A jaki wózek możecie polecić dla maluszka? Na https://colibro.eu/ jest kilka modeli, które dość fajnie wyglądają. Jednak ważne jest też to jak się taki wózek prowadzi. Czy ktoś z Was może taki model posiada i może podzielić się opinią?


RE: Wyprawka dziecięca - mamakaroliny - 24-02-2021 12:16

Kompletując wyprawkę dla dziecka, duzo kobiet zapomina o torbie - dużej i pojemnej. Ja znalazłam Mommy Bag. Torba ma same zalety - pojemna, ładna i czyszczenie jest proste, ponieważ wystarczy przetrzeć materiał lekko zwilżoną ściereczką. Tutaj przeczytasz jeszcze ile innych zalet ma ta torba. Jak dla mnie każda przyszła mama powinna ją miec.


RE: Wyprawka dziecięca - alicja930 - 13-03-2021 00:12

Wózek to jeden z ważniejszych elementów wyprawki. Nie musisz w cale przepłacać, aby kupić coś porządnego. Ja kupiłam Riko Basic Pastel, który kosztował trochę ponad tysiąc złotych, a jest mega solidny i naprawdę bogato wyposażony.


RE: Wyprawka dziecięca - jjusti18 - 20-03-2021 21:02

A czy kojarzycie może firmę https://www.3kropki.pl/sklep/dzieci/foteliki-samochodowe/ ? Czy ktoś z was kupował tam może foteliki samochodowe dla dzieci? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy warto dokonać u nich zakupu. Co sądzicie? Co możecie mi na ich temat napisać? Bo ogólnie rzecz biorąc to ceny mają dobre i opinie też.


RE: Wyprawka dziecięca - marysia8383 - 26-03-2021 20:24

Na pewno do wyprawki przyda się nosidełko, w końcu jakoś z dzieckiem trzeba podróżować. Słyszałam, że popularne są nosidełka zaffiro . Mają dobrą jakość i nie są strasznie drogie, a można je zamówić na tulisie.pl. Są tam też m.in. ubranka, kosmetyki dla mam i dzieci, pieluchy, gryzaki, zabawki czy akcesoria do karmienia. Dodatkowo część środków z każdego zakupu przekazują na rzecz dzieci.


RE: Wyprawka dziecięca - kardamonka - 05-04-2021 19:33

Miej w pogotowiu już od pierwszych dni dziecka w domu:
- czopki Viburcol
- gaziki i octanisept do pępka
- probiotyki dla noworodków i niemowlaków w razie kolki
- wodę morską do czyszczenia noska
- krem na odparzenia


RE: Wyprawka dziecięca - fromja - 08-04-2021 23:12

Chciałam karmic piersią ale niestety bardzo późno pojawił mi się pokarm więc na początku synek był dokarmiany mlekiem hipp bio, potem przez parę miesięcy karmiłam piersią ale musiałam przejść na MM i tez zdecydowałam się na ekologiczne mleko hipp


RE: Wyprawka dziecięca - Areni - 12-04-2021 15:44

Ja najpierw karmiłam piersią, ale później przeszliśmy na karmienie mieszane, pediatra poleciła nam też Hipp Bio Combiotik, podobno to mleko najbliższe mleku matki. Dobrze się sprawdza.


RE: Wyprawka dziecięca - zosienka - 22-04-2021 15:22

A co z kwestią żywienia malucha? Kiedy rozszerzaliście dietę? My od czwartego miesiąca podajemy dodatkowo słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka. Jesteśmy z nich zadowoleni bo nie zawierają żadnej chemii ani dodatkowego cukru.


RE: Wyprawka dziecięca - blaack - 03-05-2021 18:25

Wydaje mi się, że żadna z dziewczyn o tym nie pisała, więc ja Ci napiszę Smile Bardzo polecam kocyki bambusowe dla dzieci u mnie sprawdziły się idealnie, a mam dwa bąbelki Smile Te tkaniny bambusowe sa takie delikatniejsze i milsze w dotyku. Moje dzieciaki bardzo je lubią i na grupach na FB wiele mam doradzało zakup. Ja kupiłam w sklepie Malama.pl jak chyba większość z mojej wyprawki też ich polecam bo mają fajne ceny.