Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Wózek spacerowy dla dziecka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wózek spacerowy dla dziecka (/showthread.php?tid=28957)

Strony: 1 2 3


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - veronaa - 19-07-2019 13:40

Ja zaś za najlepszy uznałam eurocart model VoltPro . Jego dużą zaletą jest możliwość złożenia go jedną ręką, do tego posiada szerokie wygodne siedzisko z nie zbędnymi regulacjami. Korzysta się z niego bardzo wygodnie, jest prosty w obsłudze, solidny i funkcjonalny.


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - bluem - 27-08-2019 14:51

Być może ale moim zdaniem lepszego niż xlander x-fly którego ja mam nie znajdziesz, jest leciutki ale ma wygodne siedzisko rozkładane prawie na płasko. Tu https://mamygadzety.pl/x-lander-x-fly-recenzja/ zresztą dokładnie opisuje go blogerka


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - byniek - 02-09-2019 09:28

Z wózkiem spacerowym nie miałem problemu, bo znam dobre sklepy z takimi akcesoriami jednak teraz szukam materac dla dziecka i co prawda też kilka sklepów znalazłam, ale zanim zamówię to chce was spytać czym powinienem kierowac sie przy wyborze i ogólnie to jakie materace dla dzieci sa najlepsze?


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - fiona11 - 04-09-2019 22:14

Jeżeli mowa o wózku spacerowym to ja polecam easygo Virage. Z doświadczenia wiem że to bardzo fajna duża spacerówka, którą prowadzi się łatwo i wygodnie. Spacerówka posiada średniej wielkości amortyzowane koła, szerokie i wygodne siedzisko oraz obrotowe przednie koła z blokadą .


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - dzika_pantera - 08-09-2020 14:15

Ostatnio zamówiłam muffki do wózków bo idzie jesień, później zima i rączki marzną na spacerkach, a mój synek uwielbiam drzemki podczas spacerów i tak sobie chodzimy.


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - bluem - 13-11-2020 11:39

Jak szukasz dla dziecka wygodnej spacerówki to zerknij na x-landera x-go bo to spacerówka z dużym siedziskiem. Rozkłada się prawie do leżenia więc nawet jak Ci dziecko zaśnie to będzie miało wygodnie.


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - ninjaa - 18-12-2020 19:30

też lubię wózki z euro cart Smile też rozważałam zakup modelu volt pro ale ostatecznie postawiłam na FLEX Smile dla dzieci do 22 kg, ma spore koła, szerokie siedzisko i bardzo pojemny kosz na zakupy.


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - Macerna - 24-12-2020 09:19

A macie do wózka dziecięcego jakiś kocyk, czy coś w tym rodzaju? Mnie udało się wykorzystać tkaniny bawełniane do przygotowania kilku fajnych rzeczy do wózka, ale nie tylko. Wam też polecam takie podejście. Blush


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - Henryk3 - 02-01-2021 03:07

A nie lepiej wybrać od razu wózki 3w1? Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie bo dziecko naprawdę szybko rośnie. Taki wózek będzie praktyczniejszy. A co do konkretnego modelu to wszystko zależy od budżetu, modeli w sklepach ogrom.


RE: Wózek spacerowy dla dziecka - magda676 - 06-01-2021 01:30

Interesują mnie spacerówki używane i kompletnie nie mam pojęcia, gdzie dokładnie szukać. Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby to był jakiś używany wózek, ze względu na to, że takie wózki mają niskie ceny, a jeszcze można je wykorzystać.