Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Podryw - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Podryw (/showthread.php?tid=289)

Strony: 1 2 3 4


Podryw - julitkadudek - 23-06-2012 13:46

Chłopaki! Wiem że to nie dział dla mnie ale WY najbardziej potraficie odpowiedzieć na to pytanie : Jak się Was podrywa ?


RE: Podraw - Henuttaunebu - 23-06-2012 13:48

Przez żołądek do serca hahah Big Grin


RE: Podraw - Szymon199 - 23-06-2012 16:28

Na każdego działa co innego, jeden chce czułości, jeden rozmowy a kretyni seksu. W tym to jesteśmy gorsi od kobiet Big Grin


RE: Podraw - Błażejuu - 23-06-2012 20:11

Takie rzeczy to trzeba samemu odkryć ! Big Grin


RE: Podraw - Gemello - 24-06-2012 05:18

co na nas dziala to nie wiem, bo kazdy facet jest taki sam "AA RUCHAŁBYM" albo "ALE CYCE" a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze jestesmy ZUPELNIE inni : O ktos tam chce czulosci, ktos przyjaciolki, ktos milosci szuka, ktos zrozumienia, no ale wlasnie CYCKOW!!

Powiem moze jak mnie latwo poderwac, jedyne co musi miec dziewczyna, do ladna twarz, to jest najwazniejsze, i oczywiscie musi oczarowac mnie rozmowa, MUSI!!! TO JEST MUS!! ZEBY byla inteligentna, jesli wykazuje sladowe ilosci inteligencji to dla mnie to jest za malo ;d musze sie jej podobac, chce sie czuc pewnie przy kobiecie xD ale najwazniejsze dla mnie jest to zebysmy sie rozumieli Big Grin ja sie automatycznie w tedy "zauroczam" XD

A jak poderwac ? mnie akurat latwo, poprostu zagac miło Big Grin jestem otwartym czlowiekiem i napewno nie nakrzycze Smile)


RE: Podryw - Zepsuta. - 24-06-2012 10:55

To proste Big Grin im dużo do szczęścia nie potrzeba haha Big Grin poza tym to oni powinni podrywać Smile


RE: Podryw - Gemello - 24-06-2012 16:26

hahaha, no nie wiem zepsuta xD


RE: Podryw - Kaczy - 24-06-2012 17:17

Każdego łatwo poderwać wystarczy przejść obok "pokazac" swoje krągłości i już xD

A jak dziewczyna jest jeszcze śliczna i inteligentna to zdobędzie chłopaka w pare sek Smile

Dziewczyny pamiętajcie najżywniejsze jest pierwsze wrażenie, i to co powiecie na początku Smile


RE: Podryw - Jacky - 25-06-2012 01:01

No ja na przykład lubię jak laska do mnie podchodzi, łapie mnie za tyłek i mówi "Wiesz czego chcę, i ty mi to dasz, albo Cię zwiążę i zbiczuję" ... ale to kwestia gustu ostatecznie.


RE: Podryw - Niesmialy - 25-06-2012 01:09

Kazdy facet ktoremu pokazesz cycki bedzie twoj xD