Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Zdjęcia ślubne - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Zdjęcia ślubne (/showthread.php?tid=28885)

Strony: 1 2


Zdjęcia ślubne - Tapikur - 07-09-2018 22:19

Po czym poznać dobrego fotografa na slub? Znajoma poprosiła mnie o pomocy przy takiej organizacji wesela, dlatego zastanawiam się jak takiego dobrego fotografa znaleźć. Widziałam kilka ogłoszeń i fotograf ślubny gdańsk cennik chyba najbardziej zwrócił moją uwagę. Wy macie kogoś poleconego?


RE: Zdjęcia ślubne - kajteeek - 10-09-2018 14:55

Bo ja wiem... po obszernym portfolio? Po dobrych opiniach?


RE: Zdjęcia ślubne - Dzinko2 - 10-09-2018 15:55

Moim zdaniem portfolio powie najwięcej o takiej osobie ;d


RE: Zdjęcia ślubne - AnnAnn21 - 11-09-2018 09:57

Fakt, ale też cena wchodzi w grę, zwłaszcza jak ktoś ma ograniczony budżet...


RE: Zdjęcia ślubne - dudson - 27-09-2018 00:25

Do zdjęć ślubnych trzeba koniecznie znaleźć kogoś adekwatnego, kogoś kto wykona zdjęcia z precyzją o szczegóły. Własnie dlatego ja wybrałabym http://studiopaparazzi.pl/ z Białegostoku


RE: Zdjęcia ślubne - Tereska087 - 07-11-2018 23:16

Żeby rozpoznać dobrego fotografa na pewno warto spojrzeć na jego wcześniejsze prace i zobaczyć jaki zdjęcia zrobił innym parom. Sprawdź jakiś reportaż ślubny jaki robił ostatnio jakiejś parze i zobacz po prostu czy Ci się podoba. Możesz też poszukać jakichś informacji i opinii o nim w internecie. Wtedy będziesz wiedzieć, czy dobrze się z nim współpracuje i czy inni byli zadowoleni z jego usług.


RE: Zdjęcia ślubne - Klaudia - 08-11-2018 14:53

Warto skorzystać z usług fotografa z polecenia. Dobrze jest też zobaczyć wszystkie zdjęcia, jakie wykonał na jednym weselu, aby mieć pewność, że coś takiego nas interesuje.


RE: Zdjęcia ślubne - Ernest - 25-03-2019 13:21

Myśmy własnie tak wybrali fotografa. Popytaliśmy znajomych, pooglądali ich zdjęcia i wybraliśmy tego, który naszym zdaniem miał najlepsze fotografie. Bo to przecież wszystko kwestia gustu.


RE: Zdjęcia ślubne - Pola - 26-03-2019 09:30

Można też przeglądać samemu ofertę różnych fotografów. Każdy ma (a jak nie ma to znaczy, że nie warto sobie nim głowy zawracać), na stronie bogate portfolio i można zobaczyć, czy robi zdjęcia, które nam się podobają. Jeśli jesteście z okolic Krakowa to polecam zajrzeć na tę stronę http://www.lukaszolejniczak.net.pl/ . Pan Łukasz robił zdjęcia na ślubie mojej siostry i zdjęcia wyszły fantastyczne. Poza tym, jest to bardzo sympatyczna osoba, nastawiona na to by klient był zadowolony i by jak najlepiej uwiecznić ten wyjątkowy dzień. A podejście fotografa jest jak dla mnie rzeczą różnie ważną co jakość zdjęć.


RE: Zdjęcia ślubne - Natka17 - 26-03-2019 11:36

Takie zdjęcia z weselą są dosyć popularne i jest to całkowicie zrozumiałe, bo przecież każdy chce mieć pamiątkę z tego dnia. Wy jednak możecie pójść o krok dalej i zamówić Wideofilmowanie Białystok Film lepiej oddaje emocje i dzięki niemu na pewno zapamiętamy wszystkie ważne momenty bardzo dokładnie.