Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Liceum czy technikum? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szkoła (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Liceum czy technikum? (/showthread.php?tid=28678)

Strony: 1 2 3


Liceum czy technikum? - Szklanka - 18-08-2018 13:13

Gdzie sie uczycie/ uczyliscie/ chcecie sie uczyc? Ja w liceum Big Grin


RE: Liceum czy technikum? - kimsook - 20-08-2018 11:22

Ja również w liceum, aczkolwiek nie uważam, że to był taki wspaniały wybór Tongue Szkoła jak szkoła - od niej tak naprawdę nic a nic nie zależy. To co z niej wyniesiemy zależy tylko od nas.


RE: Liceum czy technikum? - Layla16 - 26-08-2018 21:38

Obojętnie do jakiej szkoły posyłamy dziecko, czy jest to szkoła podstawowa, liceum czy technikum warto zastanowić się nad jego ubezpieczeniem. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw/odszkodowanie-z-ubezpieczenia-szkolnego znajduje się ciekawy materiał na ten temat, z którym warto się zapoznać.


RE: Liceum czy technikum? - aelia - 06-10-2018 17:10

Chodziłam do liceum, głównie dlatego, że nie chciało mi się chodzić do szkoły przez 4 lata Tongue Teraz może trochę żałuję, że nie zdecydowałam się na technikum, miałabym już zawód w ręku. Gdybym była młodsza, poszłabym do technikum, najchętniej do tego co Ryanair założył teraz we Wrocławiu, gdzie uczą na mechanika lotniczego.


RE: Liceum czy technikum? - Karolina00 - 08-10-2018 10:38

Technikum. Niby rok nauki wiecej, ale ma sie ten tytuł technika


RE: Liceum czy technikum? - Katarzyna88 - 31-10-2018 19:54

ja wybrałam liceum i tez jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Chodziłam zresztą do bardzo dobrego Niepublicznego Liceum nr 6 przy ul Bacha w Warszawie ;) Mi podobało się to ,ze byłam wklasie dwujęzycznej, miałam dodatkowe zajęcia.


RE: Liceum czy technikum? - lukastobias - 16-11-2018 13:14

Ja wybrałem liceum, ale jest to naprawdę indywidualna sprawa, zależy kto ma jaki plan na życie


RE: Liceum czy technikum? - alisaleh - 16-11-2018 23:58

Angel


RE: Liceum czy technikum? - guella - 19-11-2018 23:10

Ja jestem po technikum i idąc kolejny raz do szkoły średniej również zdecydowałabym się na technikum.


RE: Liceum czy technikum? - lolek59 - 17-12-2018 23:05

Liceum mozna sobie bardzo szybko znalezc w stolicy. Jest ich mnostwo tylko musimy do dobrego pojsc. W Warszawie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha jest fajne. Jesli mieszkamy w okolicy to mozna do takiego pojsc.