Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
WÓZEK EASYGO - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Rodzina (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: WÓZEK EASYGO (/showthread.php?tid=28646)

Strony: 1 2


WÓZEK EASYGO - elenka - 13-08-2018 19:48

Witajcie Smile Czy jest na forum ktoś, kto używał lub obecnie używa wózka marki Easy Go ? Interesuje mnie przede wszystkim wózek wielofunkcyjny ale wszeliie opinie na temat spacerówek też są dla mnie bardzo ważne. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.


RE: WÓZEK EASYGO - fiona11 - 13-08-2018 19:59

My jezdzimy obecnie modelem Virage z Easy Go. Polecam jak będziesz za kilka miesięcy szukać spacerówki. No chyba, że kupisz model Optimo w wersji 3w1 to na pewno posłuży Ci przez cały okres gdy maluch będzie korzystał z wózka Smile


RE: WÓZEK EASYGO - elenka - 17-08-2018 18:40

dzięki fiona11 za odpowiedz. no wlasnie zastanawiam się nad tym modelem optimo. Istnieje jednak szansa, że samą gondolę dostaniemy w spadku po starszej kuzynce dlatego też napisałam, że same spacerówki też biorę pod uwagę Smile


RE: WÓZEK EASYGO - veronaa - 17-08-2018 19:27

easy go to bardzo dobra firma. Moja córka jezdzi teraz spacerówką Virage z tej firmy. Jest super. Baaaardzo lekki i co ciekawe - jest przeznaczony dla dzieci już od urodzenia więc mozna kupić jeden wózek na te 3-4 lata życia malucha.


RE: WÓZEK EASYGO - elenka - 17-08-2018 19:49

dzięki veronaa za odpowiedz Smile Właśnie zdążyłam zauważyć, że wózki tej firmy cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Nawet podczas wizyty w sklepie pan sprzedawca polecał tą firmę :)Ja pewnie zdecyduję się na Optimo Smile


RE: WÓZEK EASYGO - veronaa - 13-09-2018 20:58

No i jak tam decyzja zapadła ? Byłam ostatnio z kuzynką w sklepie z akcesoriami dla dzieci i faktycznie można dostac oczopląsu Smile Ale porównując ceny i tak zostałabym przy easy go Smile


RE: WÓZEK EASYGO - nijerianv - 14-09-2018 17:15

Poszperajcie w Internecie. Z całą pewnością coś się na ten temat znajdzie.


RE: WÓZEK EASYGO - elenka - 18-09-2018 14:05

tak veronaa zdecydowaliśmy się na zakup modelu Optimo. Używamy go dopiero od kilku dni więc cięzko cokolwiek powiedzieć ale jak na tą chwilę jestem zachwycona Smile


RE: WÓZEK EASYGO - Roli - 11-10-2018 10:00

Moja mamcia kupiła dla siostrzyczki wózek bebeto holland i jest super. Jest tak lekki, że sama mogę go wnosić po schodach.


RE: WÓZEK EASYGO - fiona11 - 11-10-2018 15:29

tych wózków jest teraz na rynku faktycznie sporo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. ja tam jestem zadowolona z naszego virage i nie zamieniłabym go na nic innego.