Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
księgowość online czy tradycyjnie ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: księgowość online czy tradycyjnie ? (/showthread.php?tid=28591)

Strony: 1 2


księgowość online czy tradycyjnie ? - elenka - 02-08-2018 19:04

W jaki sposób prowadzicie księgowość w swpoich firmach ? Online czy jednak tradycyjnie w biurze rachunkowym ? Możecie polecić kogoś sprawdzonego z Katowic ? Bo nie ukrywam, ze bardziej skłaniam się ku tej drugiej opcji.


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - Pasacik1422 - 03-08-2018 09:32

Myślę, że biuro rachunkowe, które Cię nieco odciążyć.
Mój znajomy korzysta z usług firmy https://taxeg.pl/.
Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe.
Uważam, że warto zapoznać się z ich ofertą, bo to nic nie kosztuje. Tym bardziej, że jest ona właśnie z Katowic.


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - Kartonowy - 03-08-2018 10:09

Jak dla mnie to tylko stacjonarna Tongue największe możliwości zaufania


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - fiona11 - 03-08-2018 11:05

dokładnie tak jak pisze Kartonowy. Ja współpracuję z biurem rachunkowym i śpię spokojnie bo wiem, że w papierachmam idealny porządek. Mieszkam w Gliwicach i korzystam z pomocy biura Kasprzyk i Niziołek. Z tego co wiem, to mają też biuro w Katowicach.


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - veronaa - 07-08-2018 12:49

tak fiona11 ja korzystam z pomocy tego biura w Katowicach. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Poza tym sam fakt, że istnieją na rynku ponad 20 lat mówi samo za siebie Smile


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - elenka - 08-08-2018 15:39

ok dziękuje Wam ślicznie za wszystkie odpowiedzi i namiar na biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niizołek. Sprawdziłam juz ich peną ofertę na stronie www i wygląda na to, że znalazłam biuro idealne Smile Niebawem zadzwonię i umówię się na pierwsze spotkanie, dam znać po Smile


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - kajteeek - 09-08-2018 14:29

Biura rachunkowe to dobre rozwiązanie, tańsze niż własna księgowa


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - elenka - 27-08-2018 16:51

Zgodnie z obietnicą daje znać po wizycie w biurze. Wrażenie zrobili na mnie mega pozytywne. Cey usług są bardzo atrakcyjne a jak w zamian za to mam otrzymać nie tylko dobrze prowadzoną księgowość ale też święty spokój i brak obaw przed kontrolą to warto Smile


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - dziewczynaszamana - 28-08-2018 11:40

Najlepiej mieć 2 w 1. Księgowość online się przydaje.


RE: księgowość online czy tradycyjnie ? - zosienka - 30-08-2018 15:51

Jakoś nie mam zaufania do księgowości online. Zdecydowanie wolę z kimś rozmawiać twarzą w twarz. Dlatego dla mnie najlepszą opcją jest biuro rachunkowe Warszawa. Polecam Wam również taką możliwość.