Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jaki sprzęt do gastronomi - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Jedzenie & Kulinaria (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Jaki sprzęt do gastronomi (/showthread.php?tid=28556)

Strony: 1 2


Jaki sprzęt do gastronomi - reversa - 27-07-2018 19:46

Pytanie jak wyżej - szukam dobrej, sprawdzonej, solidnej firmy zajmującej się wyposażaniem kuchni w lokalach gastronomicznym ? ktoś coś?


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - hiacynta3 - 28-07-2018 12:03

Na pewno warto kupować albo wynajmować u winterhalter - zmywarki i wyparzarki w każdym lokalu się przydadzą a powiedziałabym że są wręcz niezbędne


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - Arturro - 14-08-2018 12:46

Zależy o jaki sprzęt chodzi, ale ja ogólnie jestem zadowolony ze sprzętu polskiej firmy Stalgast. Z tego co wiem większość sprzętu produkują na miejscu w Polsce w fabryce w Radomiu, dzięki temu reklamacje przebiegają szybko i bezproblemowo.
Jeżeli szukasz konkretnych porad to znalazłem coś takiego -klik- porady odnośnie zmywarek gastronomicznych.


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - miodulka - 17-08-2018 20:54

Możesz spróbować zerknąć sobie na stronkę: https://horecaparts.pl/ znajomy ostatnio zamawiał jakieś sprzęty od nich. Potrzebował na pewno maszyny do bitej śmietany i płyty szamotowej do pizzy - także może i Ty coś dla siebie znajdziesz Wink


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - harama - 19-08-2018 12:23

mnie sie wydaje ze trzeba doplacic do jakosci !


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - Danusia16 - 07-09-2018 22:24

Do gastronomii warto zadbać najpierw o najprostsze i najbardziej podstawowe rzeczy, takie jak patelnia: https://codokuchni.pl/patelnia/. Generalnie przejść się po większych restauracjach i dowiedzieć z czego korzystają, lub podpatrzeć to będzie dobra rzecz Wink


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - tesska11 - 26-11-2018 12:41

Jaki sprzęt wybrać po to aby zaoszczędzić na mediach?


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - Alina083 - 26-11-2018 22:34

Z pewnością sprzęt do gastronomii powinien być wysokiej klasy i jakości, żeby zachował sprawność przez długie lata. W końcu będzie dość mocno eksploatowany. Dlatego najlepiej wybierać dobre i renomowane sklepy jak Polmarkus, które oferują sprzęty najwyższej klasy. Dzięki temu nie będziecie musieli go wymieniać za kilka miesięcy z powodu zużycia części.


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - katarinka - 27-11-2018 16:09

W gastronomii potrzebna jest cała masa sprzętu - najlepiej szukać w sieci okazji cenowych.


RE: Jaki sprzęt do gastronomi - Arturro - 07-12-2018 16:46

W profesjonalnej gastronomii bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie produktów. Pojemnik do żywności może rozwiązać wiele problemów z przechowywaniem żywności. A co najważniejsze zapach nie przechodzi do potraw. Pojemniki do żywności sprawdzą się również w domu, jeżeli robimy zakupy na dłuższy czas.