Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Fotografia produktowa. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Fotografia produktowa. (/showthread.php?tid=28513)

Strony: 1 2


Fotografia produktowa. - veronaa - 25-07-2018 15:39

Kochani poszukuje specjalistów z branży fotografii, szczególnie interesuje mnie fotografia produktowa. Prowadze własny biznes i zajmuje się tworzeniem rzeczy handmade ( wszystko związane z drewnem ). Zainteresowanie jest ale wiem, że takie profesjonalne zdjęcia mają kluczowe znaczenie bo klient kieruje się tym co widzi. Możecie podzieli się jakimiś sprawdzonymi namiarami ?


RE: Fotografia produktowa. - izuulka - 26-07-2018 23:40

ja tak zarabiam i to ciekawa praca


RE: Fotografia produktowa. - dziewczynaszamana - 27-07-2018 08:07

I ile można na tym zarobić?


RE: Fotografia produktowa. - elenka - 02-08-2018 14:52

Ciekawa oferta zawsze znajdzie nabywców Smile Ale w pełni zgadzam się z tym, że dobrej jakości zdjęcia to podstawa. Ja współpracowałam jakiś czas temu z firmą NFStudio. Też ribili zdjęcia na moją stronę internetową i przyznam, że sprzedaż znacznie wzrosła więc to naprawdę działa Smile


RE: Fotografia produktowa. - fiona11 - 03-08-2018 10:07

ooo elenka nfstudio też znam ale u nas wyonywali fotoreportaż z jednej z konferencji firmowych Smile Mega profesjonalnie podchodzą do zlecenia a efekty końcowe przeszły nasze oczekiwania. Zespół rzetelnych i mega sympatycznych ludzi.


RE: Fotografia produktowa. - ciso - 06-08-2018 12:25

wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawe rozwiazanie


RE: Fotografia produktowa. - veronaa - 06-08-2018 19:02

dziękuje Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi Smile NFStudio na pewno sprawdzę bo w 100% spełniają moje oczekiwania pod kątem oferty, tego mi chyba potrzeba Smile Jak tylko uda mi się coś załatwić to dam znać Smile


RE: Fotografia produktowa. - elenka - 13-08-2018 11:38

veronaa na pewno będziesz bardzo zadowolona Smile Ja myslę też nad tym by prywatnie skorzystać z ich oferty. Od kilku tygodni próbuję sprzedaż mieszkanie po babci ale zainteresowanie jest niemal zerowe. Nie wiem może to też kwestia kiepskich zdjęć ;/ a z tego co wiem to nfstudio zajmuje się też aranżacją, stylizacją i fotografią wnętrz.


RE: Fotografia produktowa. - natiler - 14-08-2018 18:32

AngelAngel


RE: Fotografia produktowa. - veronaa - 07-09-2018 12:24

dzięki jeszcze raz za namiary Smile Jestem już po pierwszym kontakcie telefonicznym i wszystko wskazuje na to, że jeszcze we wrześniu rozpoczniemy współprace. Dzieki jeszcze raz za namiar Smile