Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? (/showthread.php?tid=28475)

Strony: 1 2 3 4


Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - fiona11 - 19-07-2018 22:47

Witajcie Smile Zastanawiam się nad wyjazdem zagranicę do pracy. Sama nie wiem co chciałabym robić, tu w Polsce zajmuje się pomocą osobom starszym ale podejrzewam, że zarobki na zachodzie są dużo lepsze. Co o tym sądzicie ?


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - veronaa - 25-07-2018 15:28

pomysł niezły. Przyznam, że sama się nad tym poważnie zastanawiam Smile Może znajdzie się ktoś kto już ma doświadczenie i podzieli się cennymi radami. Tych agencji pracy jest tak duzo, że nie wiadomo z kim warto współpracować a z kim nie..


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - dziewczynaszamana - 27-07-2018 08:08

Faktycznie, sporo jest tych agencji dla opiekunek.


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - elenka - 02-08-2018 12:10

ja pracuję w tym charakterze już od dobrych kilku lat. Z doświadczenia wiem, że dobra agencja pracy to podstawa. Ja wyjeżdzam z Dolce Vita i mogę ich śmiało polecić.


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - trynut - 02-08-2018 19:28

A według mnie lepiej zostać w kraju. Sytuacja jest stabilna, a jeżeli chcesz mieć dobry zawód bez wykształcenia, to polecam pracę taksówkarza - https://itaxi.pl/praca-kierowcy/taxi-trojmiasto/ kluczowe to wyrobienie sobie licencji.


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - fiona11 - 07-08-2018 14:39

wyjazd do Niemiec jest już w moim przypadku przesądzony. Mąż też tam pracuje i od dawna planowałam się tam przenieść. Elenka gdybyś moga napisać coś więcej na temat tej agencji i Twoich ogólnych wrażeń to będę mega wdzięczna Smile


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - elenka - 11-08-2018 18:34

fiona11 nie ma sprawy. Generalnie współpracuję z nimi od jakiś 3 lat. Od samego początku jestem zadowolona a z biegiem czasu ( i patrząc na doświadczenia innych koleżanek, które pracują dla innych agencji ) wiem, że dobrze wybrałam Smile Konkurencyjne stawki, pensje wypłacane na czas. Można też liczyć na dodatkowe premie np przed świętami. Podczas wykonywania danego zlecenia jest bezproblemowy kontakt z koordynatorem więc jak coś sie dzieje zawsze można zadzwonić. Firma bardzo dba o bezpieczeństwo swoich pracowników.


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - Tibun - 12-08-2018 22:30

Wydaje się mi, że wyjazdy obecnie mają coraz mniejszy sens


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - venar - 20-08-2018 14:03

Myślę że najlepiej jest wyjeżdżać jeszcze podczas studiów z takimi programami jak https://www.aupair.aifs.pl/ do USA, ładnie to potem wygląda w cv i łatwiej będzie po studiach znaleźć dobrą pracę


RE: Praca zagranicą. W jakim charakterze ? - lansa - 22-08-2018 14:14

wszelka praca wykonywana za granicą jest bardziej opłacalna