Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Trądzik - jaki krem ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Trądzik - jaki krem ? (/showthread.php?tid=28440)

Strony: 1 2 3 4 5


Trądzik - jaki krem ? - Ela78 - 18-07-2018 09:00

Trądzik jest to problem, z którym mierzy się wiele osób. Jak mu zaradzić i jak go skutecznie wyleczyć? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób. Otóż, podstawą jest na pewno poprawna pielęgnacja skóry twarzy. Trzeba ją odpowiednio nawilżać właściwymi kremami, bardzo dobrym kremem jest krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. Ja wypróbowałam i jestem zadowolona.


RE: Trądzik - jaki krem ? - reversa - 14-08-2018 18:57

A oczyszczanie? bo krem to jedno ale trądzik często też jest spowodowany zatkanymi porami itd. Spróbuj sobie emulsji micelarnej em do mycia od Cetaphila- u mnie się spisała na medal. Na prawdę, stosuje zarówno rano i wieczorem bo świetnie zmywa demakijaż Smile


RE: Trądzik - jaki krem ? - Warran - 16-08-2018 14:32

Nie znam tych kremów niestety Sad


RE: Trądzik - jaki krem ? - kajteeek - 22-08-2018 08:39

Nie lepiej byłoby pójść z tym do dermatologa?


RE: Trądzik - jaki krem ? - butyr - 22-08-2018 13:42

To fakt kosmetyki cetaphil sa rewelacyjne na takie dolegliwości jak trądzik. Sama stosowałam i tę emulsję i do tego krem cetaphil da, to połączenie spisało się na medal, trądzik szybko znikał Smile


RE: Trądzik - jaki krem ? - toddler00 - 07-12-2018 16:16

Walkę z trądzikiem zalecam zacząć od podstaw czyli od zmiany nawyków żywieniowych. Moja rzygoda z dietą ketogeniczną okazała się najbardziej efektywna. Oprócz poprawy stanu skóry zauważyłem tez zmiany w jakości snu oraz poprawę samopoczucia.


RE: Trądzik - jaki krem ? - fiona11 - 19-12-2018 20:47

ja od jakiegoś czasu używam Idrapure Oil Free Hydrating z Eldan Cosmetics i uwazam, że jest idealny do skóry trądzikowej. Nie zatyka porów, przywraca prawidłową gospodarkę sebum i skutecznie lagodzi stany zapalne wywołane przez trądzik.


RE: Trądzik - jaki krem ? - hiacynta3 - 21-01-2019 11:48

Pomagają wam te kremy? U mnie dopiero taką konkretną różnicę widziałam po zabiegach w Klinice Miracki - https://klinikamiracki.pl/maska-tretinoinowa/ i to naprawdę pomogło. Buzia zupełnie inaczej wygląda, jest oczyszczona. Polecam sobie iść na serię 3 zabiegów - świetna sprawa


RE: Trądzik - jaki krem ? - Jowita26 - 22-01-2019 10:18

Ja polecam kremy zawierające wyciąg z pijawki dają naprawdę super efekty. hirudoterapia stała się w ostatnich latach bardzo popularna i jest już proponowana przez coraz większą liczbę gabinetów medycyny naturalnej.


RE: Trądzik - jaki krem ? - beta66 - 04-02-2019 12:48

Zdecydowanie szybciej tez tutaj https://www.fitmedica.pl/poradnia-dermatologiczna-warszawa/ w Warszawie na Bystrzyckiej dostaniemy sie na wizyte prywatna do takiego dermatologa i wlasnie mozemy dowiedziec sie, jak leczyc tradzik. Samemu bedzie nam ciezko sie go pozbyc.