Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
kurierzy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: kurierzy (/showthread.php?tid=28426)

Strony: 1 2


kurierzy - maryla-75@wp.pl - 14-07-2018 10:18

Jak oceniacie prace kurierów? jaki jest poziom ich usług? Co myślicie ze można by zmienić? Zdania sa mocno podzielone na osoby które zachwalają usługi kurierskie a osoby które zdecydowanie nie sa zadowolone.


RE: kurierzy - Iryss - 15-07-2018 18:59

Ja mogę się wypowiedzieć o Sendit, bo odkąd kolega mi go polecił, to z ich usług korzystam. Moja ocena będzie jak najbardziej pozytywna głównie dlatego, że mają niższy koszt bo to broker kurierski i u nich można przez różnych kurierów wysłać paczkę. Plusem też jest to, że żadnej umowy nie wymagają żeby podpisywać. A o kurierach owszem różnie się czyta, ja jak do tej pory problemów nie miałam i widać że się starają.


RE: kurierzy - ziemowka - 28-07-2018 16:25

zamawiam kuriera jakieś 40 razy w tygodniu, czasem więcej. Mam sklep z rowerami, także wysyłam paczki kurierskie niestandardowe , nigdy, ale to nigdy nie miałem problemu z kurierem. Naprawdę. Zamawiam przez pośrednika, zwykle bywa tak że jeszcze w tym samym dniu paczka jest ode mnie odbierana, a dostarczana na drugi dzień do klienta. Jakośc usług kurieskich idzie ciągle w góre, bo konkurencja jest coraz większa.


RE: kurierzy - Kargul - 28-07-2018 21:11

Wszystko zależy od ludzi. Niektórzy pracują chyba z musi i rzucają paczkami inni zaś są bardzo mili.

__________
Kuchnia W Stylu Skandynawskim


RE: kurierzy - davers - 01-08-2018 09:38

Zależy o jakiego kuriera chodzi ja bardzo miło wspominam współpracę z Kurier BPS , na prawdę bardzo szybkie dostawy i zero komplikacji. Testowałem też dpd i dhl to tak średnio wypadły. Te najbardziej popularne niestety tak mają.


RE: kurierzy - Marciszek - 03-08-2018 13:06

Nie wszyscy kurierzy są źli, część z nich naprawdę lubi tą pracę.


RE: kurierzy - rafek34 - 20-08-2018 00:18

Jeśli akurat chodzi o mnie, to ja zawsze zamawiam kurierów przez Sendit, bo oferuje tanie przesyłki, które są dostarczanie na czas (zazwyczaj wybieram wtedy kuriera DPD Smile). Korzystanie z brokerów jest o wiele bardziej opłacalne niż gdybyśmy zdecydowali się zamówić kuriera przez infolinię danej firmy.


RE: kurierzy - beta66 - 24-08-2018 21:43

Teraz wiele jest fajnych firm kurierskich. Mozna liczyc na szybkie dostarczenie paczek. Fajna jest opcja Sprawdź gdzie jest Twoja paczka z dhl Mozna sprawdzic, gdzie jest nasza paczka. Czasami trzeba cos wyslac i warto wtedy skorzystac z uslug sprawdzonej firmy.


RE: kurierzy - luca185 - 25-08-2018 18:21

Ja korzystam przy wysyłkach z firmy https://www.sendit.pl/centrum-informacji/oddzialy-firm-kurierskich/poczta-polska/warszawa bardzo rzetelna firma i dobrą ofertą cenową. Łatwy ststem nadawania paczek przez stronę internetową. Polecam tą firmę.


RE: kurierzy - Maziaja - 31-08-2018 22:44

Jeżeli chodzi o kurierów to polecam wam sprawdzać takie usługi na ceneo https://www.ceneo.pl/dostawcy/poczta-polska.pl-d2 znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dużo ofert takich usług. Warto to robic ponieważ dzięki ceneo będziesz mógł wybrać najlepszą z ofert.