Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
hurtownia kosmetyczna w sieci - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: hurtownia kosmetyczna w sieci (/showthread.php?tid=28391)

Strony: 1 2 3 4 5


hurtownia kosmetyczna w sieci - veronaa - 11-07-2018 18:09

Czy robiąc zakupy w sieci zaglądacie czasem do hurtowni kosmetycznych ? Jeśli tak to jakie możecie polecić ? Planuję większe zakupy tego typu i szukam sprawdzonego miejsca z dobrymi cenami.


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - kattie - 11-07-2018 20:21

Ja osobiście wolę jednak drogerie stacjonarne. Zwyczajnie nie przepadam za zamawianiem kosmetyków przez internet.


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - elenka - 13-07-2018 18:51

a ja wręcz przeciwnie. Chętnie kupuję w hurtowniach bo można tam dostać profesjonalne kosmetyki, które często są wykorzystywane w salonach kosmetycznych. W drogeriach nie ma szans na takie zakupy niestety ;/


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - Luther - 13-07-2018 23:10

Najlepiej i tak zamawiać wszystko przez internet, takie moje zdanie


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - fiona11 - 19-07-2018 07:13

ja też tak jak Luther wolę zakupy w sieci Smile To mega wygoda i oszczędność nie tylko czasu ale często też pieniędzy Smile Jeśli chodzi o dobrą hurtownię to ja polecam Mimari. Cżesto tam zamawiam, wybór jest spory a ceny bardzo rozsądne.


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - veronaa - 21-07-2018 17:19

ooo fiona11 dzięki za namiary. Sprawdziłam ich stronkę ale kurczę to wyląda tak jakby można tam było zamawiać tylko do użytku salonów kosmetycznych. Czy się mylę i zakupy detaliczne też wchodzą w grę ?


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - fiona11 - 22-07-2018 13:02

veronaa ich oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ja sama kupuję tam detal od dłuższego czasu i jest ok. Zawsze możesz też zadzwonić na ich infolinię i tam uzyskasz odpowiedz na wszystkie pytania Smile


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - hiacynta3 - 30-07-2018 15:32

Ja mam sprawdzony mój sklep kosmetyczny Kontigo - https://kontigo.com.pl/ uwielbiam tam robić zakupy Smile co chwilę jakaś promocja no i dostęp do ogromnej ilości marek których nie ma normalnie dostępnych w drogeriach


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - MysiaPysia - 31-07-2018 11:12

W sieci jest wiele miejsc z kosmetykami, wystarczy poszukać.


RE: hurtownia kosmetyczna w sieci - fiona11 - 23-08-2018 20:44

tak rozmawiałyśmy tu o tej hurtowni Mimari, że aż zrobiłam tam kolejne zamówienie do salonu Smile Tym razem kupiłam w mega atrakcyjnej cenie nowy laser diodowy do depilacji Coolite Pro Smile Zapotrzebowanie na zabiegi związane z depilacją laserową wciąż rosną więc nowy sprzęt na pewno się przyda. Trzeba inwestować by biznes się kręcił jak trzeba Smile