Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. (/showthread.php?tid=28366)

Strony: 1 2 3


Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - Ela78 - 09-07-2018 09:12

Przed Tobą ważna uroczystość rodzinna a nie wiesz jak ją zorganizować? Zacznij od wyboru miejsca. W najlepszych restauracjach wolne terminy trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem. Ale ja polecam elegancką restaurację Akademia na różne okoliczności. Restauracja wydaje się więc lepszym wyborem. Gdy impreza dobiegnie końca wychodzimy wraz z pozostałymi gośćmi.


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - ArekW - 10-07-2018 23:39

A jak tutaj z wyborem menu? U mnie w rodzinie i wśród przyjaciół jest kilku wegetarian i chciałbym aby też mogli smacznie zjeść.


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - Amelka01 - 16-07-2018 21:29

Wedlug mnie lepiej zorganizowac takie przyjecie w odpowiednim miejscu jak np w OkWineBar jesli bedzie wiecej gosci na przyjeciu Oni organizują takie wydarzenia - wnętrza lokalu są śliczne a jedzenie przepyszne. W razie czego tutaj macie na nich namairy http://www.okwinebar.com/


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - damazlaska - 19-07-2018 00:05

najlepiej w domu robić


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - reversa - 20-07-2018 19:38

Ja wolę też robić w restauracji takie imprezy. Ostatnio świetnie wszystko wyszło jak robiliśmy w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. Świetna sala, sporo miejsca, no i jedzenie bardzo dobre, ze świezych produktów.


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - ReniaL - 20-07-2018 23:27

lepiej coś samemu ugotować


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - jjusti18 - 24-07-2018 23:09

Zamierzam z ciocią przyjechać do Warszawy. Chcemy pozwiedzać stolicę, a także udać się do restauracji. Co sądzicie o restauracji Bubbles? Słyszałam od znajomej, że można tam smacznie zjeść. Atmosfera jest przemiła, a panujący tam klimat jest fantastyczny.


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - Ela78 - 01-08-2018 19:05

Niedługo przyjeżdża do mnie krewna z Włoch, a jest to bardzo wymagająca i elegancka osoba. Zastanawiałam się, do jakiej restauracji ją zaprosić. Wybrałam w rezultacie Restaurację Akademia w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie można zjeść wyśmienity obiad oraz spędzić niezapomniany czas w przyjemnej atmosferze. Dodatkowym atutem będzie fakt, że częstymi gośćmi lokalu są najwięksi celebryci.


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - kamilwoszczyna - 03-08-2018 18:09

U nas jest sprawdzona restauracja - Krzewi Róg. I tam organizujemy mega dużo imprez rodzinnych. Świetna obsługa, dobre jedzenie, właściciele też bardzo mili i pomocni Smile


RE: Dobra restauracja na uroczystość rodzinną. - Iryss - 20-08-2018 00:48

To ja śmiało mogę polecić http://www.agroturystykacisowa.cba.pl/index.html . Przede wszystkim bardzo przyjemne miejsce, okolica również. Właściciele dbają o każdy szczegół, żeby wszystko było jak należy. Też jedzonko smaczne. Mi tam się bardzo podobało.