Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Genialna firma windykacyjna - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Genialna firma windykacyjna (/showthread.php?tid=28359)



Genialna firma windykacyjna - TobiaszR - 06-07-2018 17:21

firma windykacyjna
Mająca w swojej ofercie: odzyskiwanie należności, długów, wierzytelności, ściąganie długów i windykacja długów szuka wiarygodnych klientów ! Oferujemy najwyższą jakość usług względem korzystnej ceny

Pracujemy w : podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Źródło: mk-finanse


RE: Genialna firma windykacyjna - Eagle - 12-07-2018 13:17

Ja od wielu lat korzystam z usług firmy ICG-Group i odkąd współpracujemy to nie miałem jeszcze problemów z niepłacącymi klientami. Tzn zdarzali się tacy, ale pieniądze były bardzo szybko odzyskiwane, przez co ja miałem więcej czasu na swoją firmę. Polecam takie rozwiązanie każdemu, kto często ma do czynienia z problematycznymi kontrahentami.


RE: Genialna firma windykacyjna - Katarzyna88 - 12-11-2018 13:32

mojemu tacie klient nie płacił za faktury. Tez pamiętam,ze zwrócił się do jakiejś firmy windykacyjnej - był to Solventoir i faktycznie, szybko podjęli działania a tata odzyskał należne mu pieniądze.


RE: Genialna firma windykacyjna - trynut - 30-06-2022 12:10

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy windykacyjnej, to postaw przede wszystkim na skuteczność. Przyjrzyj się ofercie windykacja-online.pl. Maja 80% skuteczność odzyskiwania należności. Dla mnie jeszcze istotne jest to, że współpraca odbywa się online, więc nie trzeba jeździć na żadne spotkania itp.


RE: Genialna firma windykacyjna - jjusti18 - 04-07-2022 20:45

Nie wiem, co mam wam powiedzieć, ale jedno wiem - też chcę odzyskać moje pieniądze od kogoś, kto mi ich nie oddaje. Nie jest to spora kwota, ale moim zdaniem warto jednak mieć kasę u siebie. No i czy takie https://transcash.eu/blog/windykacja/jak-powinno-wygladac-przedsadowe-wezwanie-do-zaplaty/ przedsądowe wezwanie do zapłaty coś pomoże?