Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
rzeczy dla maluszka - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: rzeczy dla maluszka (/showthread.php?tid=28342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: rzeczy dla maluszka - seba - 20-05-2021 16:33

Gdy mamy do czynienia z alergią pokarmową u niemowląt możemy zamiast zwykłego mleka modyfikowanego zastosować dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Bebilon Pepti. Kupić go można w aptece DOZ, gdzie z pewnością farmaceuta udzieli niezbędnych informacji o produkcie.


RE: rzeczy dla maluszka - Areni - 29-05-2021 03:04

(20-05-2021 16:33)seba napisał(a):  Gdy mamy do czynienia z alergią pokarmową u niemowląt możemy zamiast zwykłego mleka modyfikowanego zastosować dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Bebilon Pepti. Kupić go można w aptece DOZ, gdzie z pewnością farmaceuta udzieli niezbędnych informacji o produkcie.

A jakie mają ceny na to mleko Bebilon w DOZie?


RE: rzeczy dla maluszka - Areni - 09-09-2021 23:39

To ja przychodzę z informacją, bo sama sprawdziłam sobie ceny mleka Bebilon w DOZie - naprawdę są konkurencyjne, porównywalne z tymi, które są w internecie Smile (a oszczędza się na kosztach przesyłki)


RE: rzeczy dla maluszka - ninjaa - 14-09-2021 11:02

Jeśli szukacie dobrze zaopatrzonego sklepu z pościelą, kocami czy innymi akcesoriami dla dziecka to warto zajrzeć do Miminu https://store.miminu.pl/pl/. Produkty świetne jakościowo, w korzystnej cenie. na plus sprawna wysyłka i profesjonalna obsługa klienta.


RE: rzeczy dla maluszka - olka22 - 16-09-2021 21:31

Ja zdecydowałam się na model wózka Axo marki Cavoe i powiem szczerze, że w życiu nie zamianiłabym go na inny. Ten wózek jest genialny! Bardzo dobrze się go prowadzi, świetnie wygląda i ma porządne koła oraz amortyzatory. Mąż jest wysoki i mówi,że bardzo dobrze mu się jeździ tym wózkiem.


RE: rzeczy dla maluszka - nieduzy - 17-09-2021 19:24

Ja nie mogłam karmić piersią dlatego od samego początku podaję córce mleko Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D. Toleruje je bardzo dobrze, dlatego nie zamierzam go zmieniać. Na dodatek zakupy robię w pobliskiej aptece DOZ, bo mają dobre ceny. Czasami warto skorzystać z doświadczenia innych mam.


RE: rzeczy dla maluszka - zosienka - 12-10-2021 16:21

Warto także wiedzieć, że bardzo fajne są produkty HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Są one całkowicie ekologiczne, posiadają certyfikat BIO. Można je włączyć do diety dziecka od czwartego miesiąca życia. Znajdziesz je w Rossmannie i Lidlu.


RE: rzeczy dla maluszka - bluem - 27-10-2021 11:29

Ja już wspominacie o wózku to poradzę wam żeby zamówić wózek na próbę od x-landera za darmo. Skoro dają taką możliwość no to trzeba z tego korzystać Smile Po co kupować kota w worku?


RE: rzeczy dla maluszka - magda676 - 17-02-2022 00:32

Bardzo ważnym elementem wyprawki jest wózek. Ja polecam zdecydować się na Euro-Cart Volt Pro. Jest w dobrej cenie i pozwala na użytkowanie przez cały czas wózkowania.


RE: rzeczy dla maluszka - kardamonka - 05-04-2022 17:24

Większość pisze o ubraniach, wózkach, łóżeczkach, generalnie rzeczach ważnych ale nie najważniejszych. A czy choćby pomyślałyście, że dziecko będzie mieć kolki? Kolki pojawiają się nawet w pierwszych dniach życia dziecka i jest to normalne. Mnie pediatra jak jeszcze byłam w ciąży zalecila by kupić probiotyki dla noemowląt, czopki Viburcol, Espumisan żeby być na wszystko przygotowaną. No i przydało sie!