Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy (/showthread.php?tid=28255)

Strony: 1 2


Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - koziel.wojciech.86 - 28-06-2018 10:12

Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już parę dni czy nie skorzystać, ale najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie wskazówki oraz dyrektywy z góry dziękuję

Pozdrawiam!


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - benecka - 05-07-2018 21:17

Od kiedy to FACET interesuje się kosmetykami do kobiecej TWARZY a poleca lakier do PAZNOKCI?


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - szyszunia - 09-07-2018 15:10

Hahaha jak byś facet posmarował twarz lakierem do paznokci to gwarantuje ci ze straciłbys polowe twarzy Big Grin Jesli juz chcesz cos do twarzy to krem nawilzajacy typu cetaphil da ultra do kupienia w aptece. Lakiery hybrydowe zostaw zonie Big Grin


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - modras - 09-07-2018 16:15

polecam polskie firmy


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - aleja5 - 10-07-2018 12:27

Jeżeli chodzi o dobre, tanie kosmetyki, to z pewnością musisz sprawdzić to: https://tolpa.pl/. Bardzo fajnej jakości, porządny skład i w dobrej cenie. Stosuję już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, generalnie firma zbiera pozytywne opinie co do swoich kosmetyków Wink


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - benecka - 18-07-2018 17:11

Panie Wojtku , i co pan w końcu wybrał ?Big Grin


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - margaritka93 - 18-07-2018 17:56

tanie nie zawsze znaczy lepsze


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - Retkol - 18-07-2018 18:10

Ja wolę żonie kupować drogie kosmetyki.


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - patisia78 - 10-09-2018 10:07

A nie lepiej przerzucić się na naturalne kosmetyki? Zapoznajcie się z ofertą kremów i maseczek marki Calluna Medica. Znalazłam je przypadkiem przeglądając fora internetowe. Pomyślałam, pewnie znowu jakiś bubel i naciągacze. Spróbowałam, a teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji skóry bez tych fantastycznych naturalnych składników zawartych w kremach.


RE: Tanie kosmetyki do kobiecej twarzy - Kazimierz-Stranko - 10-09-2018 11:27

Wydaje mi się, że tanie kosmetyki nie są za dobre Tongue