Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? (/showthread.php?tid=28213)



Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - akazmierczak64 - 25-06-2018 10:59

Cześć!

Niedługo moja mama ma urodziny i poszukuję dla niej oryginalnego prezentu. Myślicie, iż taka biżuteria autorska będzie dobra dla kobiety w średnim wieku? Możecie cokolwiek mi polecić, całkowicie się nie znam w tychże tematach. Dziękuję za wasze wszystkie rady oraz sugestie

Pozdrawiam Smile


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - patisia78 - 02-07-2018 10:19

Piękna biżuteria i tak sobie myślę, że świetnie będzie ją wręczyć mamie na przyjęciu urodzinowym, który możesz zorganizować w Restauracji Akademia. Szeroki wachlarz dań, cennik dostosowywany indywidualnie, pyszne wina i desery. Osobiście organizowałam tam swoje 30-ste urodziny na 30 osób, koszt był niższy niż zakładałam. Polecam.


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - jjusti18 - 01-08-2018 19:28

O jak najbardziej pomysł z imprezą podoba mi się bardzo. Ja zaś polecam restaurację Bubbles macie tam zróżnicowane dania, świeży i aromatyczne. No i nie brakuje królewski trunków takich jak prawdziwego szampana czy też oryginalnych win. Moim zdaniem powinnaś sobie porównać te dwa miejsca i wybrać to, które najbardziej przypadnie do gustu.


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - patrycja017 - 20-08-2018 16:04

No to wszystko zależy od tego, co lubi Twoja Mama, każda jest przecież inna Smile Najlepszy prezent, jaki udało mi się sprawić mojej mamie to voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w Speedfly w Mirosławicach pod Wrocławiem. Nie wiedziałam, że aż tak się jej spodoba. Teraz chce skoczyć ze spadochronem Big Grin


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - Mela12 - 27-11-2018 20:37

Akurat sama szukam odpowiedzi na to pytanie. Tak się składa, że moi rodzice mają urodziny w tym samym miesiącu, dlatego też wpadliśmy na pomysł, żeby zarezerwować im stolik w Włoskiej restauracji http://boccanera.pl/. Chcę zamówić im romantyczną kolację przy świeczkach z czerwonym winem. A Wy jak uważacie? Dobry pomysł ?


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - Miraz3 - 27-11-2018 20:57

Może jakiś voucher na wspólne wyjście? Wiesz, żeby mogli spędzić razem trochę czasu Wink


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - arbuzkowaK - 27-11-2018 21:16

Hmm a może zamów im rysunek z ich karykaturami? Big Grin To byłby naprawdę oryginalny prezent!

_________________
pozyczki online dla zadluzonych


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - hab6re - 30-11-2018 18:51

Każdy rodzić ma swoje upodobania. A może kolacja?


RE: Co kupić na podarunek urodzinowy dla rodziców? - Alina083 - 30-11-2018 20:19

Aktualnie szukam prezentu również dla rodziców, z tym, że na gwiazdkę. Pomyślałam, żeby kupić im taki pled - https://podpierzyna.com/product-pol-16828-Pled-z-welny-czesankowej-Woolsheep-Latte.html. Oboje są wielkimi zamrźluchami i zawsze na jesieni lubią się przykryć czymś ciepłym. Dlatego tym razem chciałam im kupić coś porządnego i naprawdę ciepłego. Podobają Wam sie takie koce?