Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Życie po śmierci ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Życie po śmierci ? (/showthread.php?tid=282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Życie po śmierci ? - kosa - 03-07-2012 14:06

misterio tu sie zgadzam. Zawsze kazdemu powtarzam ze skoro nie wierzy w zycie po smierci to niech sprobuje sobie wyobrazic ze go nie ma, co jest niemozliwe bo Twoja swiadomosc nie dopuszcza takiej mozliwosci ze informacja i swiadomosc wlasnego istnienia nagle przestaje istniec . Aczkolwiek jak nas nie bylo to gdzie byla nasza swiadomosc i jakos to jednak bylo ze nas nie bylo... zagmatwany temat, kazdy ma swoje argumenty i ciezko tu cos wywnioskowac Smile


RE: Życie po śmierci ? - Gemello - 04-07-2012 21:25

mdlałem juz pare nascie razy, i za kazdym razem wyglada to tak samo, nawet nie wiadomo kiedy, budzisz sie dopiero po jakims czasie i zdajesz sie sprawe ze byles nieprzytomny. wiec dla mnie smierc jest tym samym, kiedys zasniemy juz na zawsze, nie bd tego swiadomym Smile) to wszystko ^^


RE: Życie po śmierci ? - Atalia - 02-12-2012 19:15

(22-06-2012 23:34)DarkAngel napisał(a):  Czym jest śmierć waszym zdaniem i co jest po nim ? Własnego zdania na razie nie zdradzam.

To co materialne i cielesne pozostanie na ziemi wraz z naszą śmiercią, w tej rzeczywistości której żyjemy. Istnieje inna rzeczywistość, to co nazywamy "życiem" w innym wymiarze. Polecam stronę : http://www.zdrowieducha.pl
http://www.zdrowieducha.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=98:czas-sie-przebudzic&catid=38:artykuy&Itemid=92


RE: Życie po śmierci ? - strupitis - 05-12-2012 17:21

Ja w nie wierzę, ponieważ dużo osób widzi duchy, jakieś inne objawienia. Myślę, że to nie są wymysły tych ludzi tylko to, że głęboko wierzą w swoją wiarę.


RE: Życie po śmierci ? - Anastazja - 17-01-2013 00:55

dobrze by było, bo po pierwsze ten znój na tej ziemi byłby wtedy bezsensowny, po drugie chyba chcemy istnieć, prawda?


RE: Życie po śmierci ? - aniajarnicka - 27-01-2013 04:49

Ja bym się skłaniała w kierunku reinkarnacji. Rodzimy się z niepamięcią naszych dotychczasowych doświadczeń. Musimy się czegoś nauczyć. A nasze życie po śmierci to jest nasze właściwe życie.


RE: Życie po śmierci ? - gasiorek - 31-01-2013 01:13

(27-01-2013 04:49)aniajarnicka napisał(a):  Ja bym się skłaniała w kierunku reinkarnacji. Rodzimy się z niepamięcią naszych dotychczasowych doświadczeń. Musimy się czegoś nauczyć. A nasze życie po śmierci to jest nasze właściwe życie.

Znam taką teorię Dolores Cannon, mamy przejść rodzaj szkoły. Czegoś się nauczyć. I wiecie co. Mi to wcale nie przeszkadza wierzyć w Boga.


RE: Życie po śmierci ? - Gabriello77 - 25-03-2013 20:05

Ze śmiercią jest ten problem, że w trakcie życia cię nie dotyczy a kiedy następuje już cię nie ma, więc radze sobie nie zaprzątać głowy bo nie ma to większego sensu a tylko marnuje się czas który można poświęcić na cieszenie się życiem.


RE: Życie po śmierci ? - jareczezz - 30-12-2013 14:54

Tylko człowiek zaprząta sobie tym głowę. A na ziemi tyle istot żywych.


RE: Życie po śmierci ? - raallf - 30-12-2013 15:05

To zależy czy ktoś w to wierzy i co o tym myśli. Są nawet książki typu " Życie po śmierci " . Wiele osób jednak nie myśli o tym i żyją sobie tutaj na ziemi nie przejmując się.