Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Życie po śmierci ? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Religia i filozofia (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Życie po śmierci ? (/showthread.php?tid=282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Życie po śmierci ? - Zepsuta. - 24-06-2012 10:07

Moja teoria jest taka ze ktoś umiera po to by ktoś inny miał się urodzić. Miałam taka sytuacje iż moja kuzynka była w ciąży i po miesiącu miała rodzic i po 3 tyg umarł jej są mój wujek tak po prostu a potem urodziło się malenstwo.


RE: Życie po śmierci ? - kamil207 - 24-06-2012 15:15

Ja osobiście nie wierzę w życie pośmiertne Smile No ale każdy ma prawo wieżyć w co chce, uszanujmy to Big Grin
(24-06-2012 10:07)Zepsuta. napisał(a):  Moja teoria jest taka ze ktoś umiera po to by ktoś inny miał się urodzić. Miałam taka sytuacje iż moja kuzynka była w ciąży i po miesiącu miała rodzic i po 3 tyg umarł jej są mój wujek tak po prostu a potem urodziło się malenstwo.

Ja też tak miałem, dziadek zmarł w dzień mojego urodzenia, 4 godziny wcześniej, mamie powiedzieli po porodzie abym nie uszkodził się od nerwów związanych ze śmiercią :|

Nie dodawaj posta pod postem ewentualnie edycje iż nabijaja Ci się posty Smile
Zepsuta.



RE: Życie po śmierci ? - DarkAngel - 24-06-2012 18:17

Wiece ja byłem blisko śmierci 4 razy i na tym chyba się nie skończy ;D A o to mi chodzi że podczas "umierania" tak nazywają ją mój lekarz, pamiętam że Czułem jak moja energia życiowa ulatnia się, nie duch ! Tylko energia, dziwne prawda no i nic nie widziałem po za tym tylko ciemność no chyba że nie pamiętam, bo takich rzeczy się nadzwyczaj nie pamięta. A co do ludzi którzy przeżyli śmierć dosłownie to bzdura i śmiecia, trzepią na tym kasę nic więcej Wink


RE: Życie po śmierci ? - Jacky - 25-06-2012 02:13

Niby jak trzepią na tym kasę?


RE: Życie po śmierci ? - DarkAngel - 25-06-2012 09:07

Nie chce obrażać ale ciężko pomyśleć ? Idą np do kościoła i mówią jakie mają urojenia, potem ten kościół Idze do mediów i robią np program ? To jest jedna z 100 przykładów zarabiania kasy przez takich ludzi Wink


RE: Życie po śmierci ? - Jacky - 26-06-2012 00:32

Na programie nie zarabiają.


RE: Życie po śmierci ? - DarkAngel - 26-06-2012 08:38

Na danym odcinku w którym występują, Przepraszam za pomyłkę Wink


RE: Życie po śmierci ? - kamil940019 - 28-06-2012 22:41

Wg mnie po śmierci nie ma nicSmile Pesymistyczne, ale taka jest moja opinia Wink


RE: Życie po śmierci ? - Jacky - 01-07-2012 18:18

Sugerujesz że po śmierci jest tylko ciemność? Nie chcę Ci ciskać, ale według mnie jest to zwyczajnie totalna ignorancja.


RE: Życie po śmierci ? - Misterio - 03-07-2012 13:42

Właśnie o to w tym chodzi że bby każdy powiedział swoje zdanie Tongue ja osobiście nie wyobrażam sobie pustki po śmierci Big Grin