Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny (/showthread.php?tid=28050)



Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny - alicja930 - 14-06-2018 16:55

Dokładnie, tak jak w temacie. Szukam pomocy, ponieważ nie wiem, co będzie dla mnie najbardziej odpowiednie. Jeśli będziecie mogli pomóc, to super.


RE: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny - jolajw - 14-06-2018 17:17

O, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie, ponieważ również szukam mieszkania na białołęce z rynku pierwotnego. Chciałabym tam zamieszkać, a swoje dotychczasowe mieszkanie wynająć, aby mieć jakiś dodatkowy zysk z tego. Marzy mi się taka lokalizacja, jak na białołęce.


RE: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny - Maciej_w - 19-06-2018 10:33

(14-06-2018 17:17)jolajw napisał(a):  O, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie, ponieważ również szukam mieszkania na białołęce z rynku pierwotnego. Chciałabym tam zamieszkać, a swoje dotychczasowe mieszkanie wynająć, aby mieć jakiś dodatkowy zysk z tego. Marzy mi się taka lokalizacja, jak na białołęce.

Dwie godziny temu pisałaś że rozwodzisz się z mężem, a teraz piszesz o swoich marzeniach?


RE: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny - bluem - 21-07-2018 17:50

Na Białołęce jest bardzo dużo nowych mieszkań ale sprawdź sobie jeszcze osiedle Atala na Targówku bo tam są ładne mieszkania, niedrogie a do tego masz blisko stacje metra i SKM