Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Stylizacja paznokci - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Stylizacja paznokci (/showthread.php?tid=28004)

Strony: 1 2 3


Stylizacja paznokci - rejek - 06-06-2018 18:12

Chciałabym dorobić sobie przy stylizacji paznokci. Wiele kobiet korzysta z takich usług, więc wydaje mi się, że jest to dobry pomysł. Chciałabym jednak doszkolić się w tym temacie. Czy polecicie jakiś kurs ze stylizacji paznokci?


RE: Stylizacja paznokci - el.pacho - 06-06-2018 21:43

koniecznie musisz iść na porządne szkolenie


RE: Stylizacja paznokci - Henryk3 - 04-07-2018 18:20

Też tak uważam. Zobacz sobie na szkolenia od Beauty Lux. Oni stawiają na praktykę. No i tam faktycznie czegoś się nauczysz, a certyfikat to tylko dodatek. Kursy są w małych grupach, więc faktycznie idzie dużo podpatrzeć, popróbować, mówię Ci, będziesz zadowolona.


RE: Stylizacja paznokci - kropkipaski - 04-07-2018 18:43

mi się podoba babyboomer


RE: Stylizacja paznokci - emcza - 04-07-2018 19:16

babyboomer to te dwukolorowe? Piękne są


RE: Stylizacja paznokci - omatkoo - 05-07-2018 00:06

Ja staram się sama stylizować paznokcie. Wydaje mi się, że bardzo dużo na tym oszczędzam Smile


RE: Stylizacja paznokci - maminka - 13-07-2018 12:16

Fajnym pomysłem było by abys na przykład miaąl w sowjej ofrcie wykonywanie manicure śłubnego takiego typu jak np tu http://medicot.pl/zdobienia-slubne-paznokci-jakie-paznokcie-na-slub/ mało jest takich salonów które mają osoby po typowym takim szkoleniu, najczęsciej w salonie zaproponuja na ślub frencza albo jakies paznokcie nude, a wiem że mogą one byc w tym dniu częścią biżuterii jeśli ktoś tylko potrafi się nimi zająć


RE: Stylizacja paznokci - Tajemniczy_Don_Pedro - 13-07-2018 18:41

Na grzyba stylizować paznokcie?


RE: Stylizacja paznokci - reversa - 01-09-2018 00:00

Ja używam hybryd od Semilaca Smile szczególnie tej ich ostatniej bazy Extend 5w1 - po pierwsze świetnie się trzyma, ładnie wygląda i ma przepiękny naturalny kolor. No to o wiele wygodniejsza opcja niż zwykły lakier co 2 dni


RE: Stylizacja paznokci - nieduzy - 03-09-2018 15:37

Przyznam, że ja też szukam sposobów na wzmocnienie paznokci. Zastanawiam się nad kupnem specjalistycznych witamin, tylko nie wiem, czy to coś pomoże. Może któraś z Was ma jakiś pomysł, co zrobić? Chciałabym mieć naprawdę mocne i silne paznokcie.