Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Euro 2012 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Euro 2012 (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Euro 2012 - Sebas - 11-06-2012 01:00

Irlandcy kibice i Polscy się bardzo lubią i dlatego są tak przyjaźnie nastawieni dla mieszkańców Poznania. Zresztą wczoraj Polacy+Irlandczycy odparli atak Chorwatów
A u nas w Polsce też się tak bawią ale na meczach ligowych teraz cała scena kibicowska patrzy się na Polskę to my jesteśmy najlepsi w Europie!!

A co do Polski bilety dostali ludzie tylko od wusztów którzy nie dopingują kadry nie zdzierają dla niej gardła tylko oglądają mecz atmosfera była w kadrze na STADIONIE NARODOWYM ale w Chorzowie( który dalej posiada ten tytuł) tam był doping było wszystko a teraz liczą się pieniądze np: Polska bodajże w 2008 roku też bardzo dobrze się pokazała za granicą gospodarze nigdy ale to nigdy się dobrze nie pokażą bo jakoś rząd przeszkadza prawdziwym fanatykom wejść na mecz


RE: Euro 2012 - Misterio - 11-06-2012 19:25

Hmm zobaczymy co bd w Warszawie we wtorek mam nadzieje że nasi kibole zrewanżują sie za pobicia pracowników stadionu przez ruskich.
Co do dopingu to k**** pojechał bym i jest to moje marzenie jechać na reprezentacje o bilet nie łudziłem sie nawet ;/ A najbardziej mnie boli to że nie ma w moim mieście strefy kibica, lecz dajemy sobie rade w barach chociaż są przepełnione wszystkie Tongue Po meczu Polska-Grecja jeszcze mnie gardło boli Tongue


RE: Euro 2012 - Ktsa - 12-06-2012 21:22

I zaczynamy przygotowanie do meczu Polska -Rosja. Oby góra nasze orły były. !!!!!


RE: Euro 2012 - achi009 - 13-06-2012 00:26

Hmm.. Nie było źle;>
Ta repeta błaszczykowskiego <3.

Jak wygramy z czechami ( i rosja wygra z grecją ) to mamy szanse na wyjscie z grupy;D


RE: Euro 2012 - Sebas - 19-06-2012 19:55

(11-06-2012 19:25)Misterio napisał(a):  Hmm zobaczymy co bd w Warszawie we wtorek mam nadzieje że nasi kibole zrewanżują sie za pobicia pracowników stadionu przez ruskich.
Co do dopingu to k**** pojechał bym i jest to moje marzenie jechać na reprezentacje o bilet nie łudziłem sie nawet ;/ A najbardziej mnie boli to że nie ma w moim mieście strefy kibica, lecz dajemy sobie rade w barach chociaż są przepełnione wszystkie Tongue Po meczu Polska-Grecja jeszcze mnie gardło boli Tongue


W Wawie było fajnie i gorąco z tego co widziałem nawet w strefach kibica się bili ale niestety bardzo wielu ludzi zostało złapanych przez wiadomo kogo ale ogółem marsz na + Tongue
Polscy patrioci pokazali że nie zapomnieli o tym co nam zrobili rosjanie!!!