Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? (/showthread.php?tid=27964)



Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - belso - 30-05-2018 22:27

Czy ktoś miał operację na zespół cieśni nadgarstka? Udała się? Ręka wróciła do sprawności? Mi właśnie lekarz powiedział, że jedyne wyjście to nacięcie. Boję się, ale objawy nie dają mi żyć. Co robić? Gdzie iść na operację? Prywatnie czy na NFZ?


RE: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - kris12 - 23-06-2018 00:21

Zespół cieśni nadgarstka jest dolegliwy, ale ja bym się nigdy nie zdecydował na jakąś operację. Wiesz jak jest. Takie operacje nie zawsze się udają.


RE: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - lena007 - 30-08-2018 00:47

W Wieliczce jest takie centrum, gdzie przyjmuje Beata Pruszkowska. Ona leczy zespół cieśni bezoperacyjnie. Poczytaj sobie o metodzie BP.


RE: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - kris12 - 01-09-2018 00:34

No właśnie czytałem o tej metodzie. Wiele osób ją chwali


RE: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - śliwa - 28-10-2018 00:48

Nie dziwię się. Pani Beata jest super! faktycznie to działa i nie trzeba iść na operację. Nie dałam sobie naciąć ręki. Boje się wszelkich operacji.


RE: Operacja na zespół cieśni nadgarstka - gdzie w Krakowie? - tesska11 - 29-10-2018 09:33

Czy są inne sposoby niż operacja?