Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Kantor- obsługa klienta - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Kantor- obsługa klienta (/showthread.php?tid=27926)

Strony: 1 2


Kantor- obsługa klienta - ArekW - 24-05-2018 21:29

Zauważyłem, że w niektórych kantorach a już nagminnie w bankach obsługa na infoliniach bardzo kuleje, z pracownikami rozmawia się tak jakby pracowali tam od wczoraj o ile w ogóle się dodzwonimy. Mi się udało znaleźć w końcu kantor online z rzetelną obsługą klienta, gdzie naprawdę potrafią doradzić, udzielić informacji, a nawet skorygować sprawnie błąd- ja właśnie w takiej sprawie dzwoniłem że źle wpisałem tytuł przelewu zasilającego portfel w kantorze, w 15 minut sprawa się wyjaśniła i moje środki były dostępne. Jakie są Wasze doświadczenia? W końcu załoga firmy to jej wizytówka.


RE: Kantor- obsługa klienta - Myszka - 28-05-2018 14:27

W Cinkciarzu na infolinii też obsługa na 5 gwiazdek, Panie są miłe i udzielają wyczerpujących informacji. Też jeśli ktoś pierwszy raz wymienia walutę w ten sposób może liczyć na pomoc. Każda firma powinna stawiać na jakość obsługi klienta, bo to ważne.


RE: Kantor- obsługa klienta - ArekW - 16-06-2018 00:11

To się ceni, moim zdaniem jakość z jaką klient zostanie obsłużony na infolinii lub czacie potrafi wiele powiedzieć o firmie. Jak kantor online dysponuje rzetelnymi pracownikami, kulturalnymi i z odpowiednią wiedzą, wzbudzą większe zaufanie, no i realnie jest to pomocne. Dla mnie to była istotna wytycznaSmile


RE: Kantor- obsługa klienta - Myszka - 21-06-2018 20:24

To prawda. A na Cinkciarzu dodatkowo jeszcze jest opcja czatu online więc nawet na infolinię nie trzeba dzwonić. Mój brat ostatnio przez ten czat nawet negocjował kwotę wymiany Euro.


RE: Kantor- obsługa klienta - ArekW - 22-06-2018 13:49

U mnie podobnieSmile Kantor online udostępnia kontakt przez infolinię, czat i e-mail. Mile mnie zaskoczyło że też korespondencja nie pozostaje bez odpowiedzi.


RE: Kantor- obsługa klienta - garwolin3278 - 24-07-2018 09:36

Jeśli szukasz sprawdzonego kantoru online, wejdź sobie na https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, z której usług korzysta już nie tylko wielu biznesmenów, ale także ludzie często wyjeżdżający poza granicę kraju. Ich zaletą oprócz atrakcyjnego kursu jest także rzetelna obsługa, pracownicy są bowiem do Twojej dyspozycji przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze chętnie pomogą.


RE: Kantor- obsługa klienta - MM_boii - 24-07-2018 10:11

Ja nie jestem przekonany do takich kantorów online Tongue


RE: Kantor- obsługa klienta - ArekW - 25-07-2018 00:07

Z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu jest to dla Ciebie nowość i dlatego się obawiasz? Jakby nie było, naprawdę nie ma czego, wiele dużych firm konkretne pieniądze zleca regularnie do przewalutowania przez kantor online, zyskując oszczędność oraz wygodę, szybkość wymiany.


RE: Kantor- obsługa klienta - jolajw - 31-07-2018 08:23

Czy opcja ochrona vip Warszawa działa również jednorazowo? Pytam, ponieważ mamy oszczędności życia do wymiany i chcielibyśmy znaleźć na to najlepsze rozwiązanie. Jeśli musielibyśmy gdzieś z pieniędzmi jechać to chyba ochrona vip Warszawa będzie jedynym rozwiązaniem. Nie chcę, aby ktoś wiedział, co się dzieje i nie chcę czuć się zagrożona.


RE: Kantor- obsługa klienta - ArekW - 06-08-2018 22:01

Uważam, że lepiej byłoby oszczędności przewalutować przez kantor online, wtedy transakcja odbędzie się bezgotówkowo, w pełni dyskretnie, bezpiecznie i po korzystnym kursie. Jeśli to spora kwota, na pewno negocjowanie z e-kantorem pójdzie pomyślnie. Nie będziecie musieli też dopłacać za ochronę.