Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Sklepy jeździeckie online - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Sklepy jeździeckie online (/showthread.php?tid=27838)



Sklepy jeździeckie online - katarzyna.j - 16-05-2018 08:48

Witajcie forumowicze,

ostatnio znalazłem sobie nowe hobby - jeździectwo. Chce kupić sobie sprawdzone i niezbędne akcesoria do jazdy konnej oraz zastanawiam się czy znacie jakieś dobre sklepy jeździeckie online takie jak ten? Będzie to mój pierwszy zakup i stosunek z tą sferą dlatego potrzebuje waszej pomocy. Z góry dziękuję za jakieś pomysły i inspiracje

Pozdrawiam


RE: Sklepy jeździeckie online - Yayo - 13-06-2019 11:09

Sklepów jeździeckich jest dużo. Najlepiej chyba jednak zamawiac takie akcesoria w sieci.


RE: Sklepy jeździeckie online - Manianna - 18-06-2019 15:39

To prawda, że sklepów jest sporo.Warto jednak robić zakupy w wyspecjalizowanych sklepach oferujących sprzęt, odzież i akcesoria najlepszej jakości. Bardzo duży wybór asortymentu oferuje internetowy sklep jeździecki Horse Trade. Tu możecie kupić kompletne wyposażenie dla jeźdźca jak i dla konia. Sklep oferuje ogłowia, siodła, derki czapraki dla koni, ochraniacze a także wiele innych artykułów doskonałej jakości. Obecnie wiele produktów jest na promocji więc można zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach.


RE: Sklepy jeździeckie online - aleksy3 - 05-07-2019 14:07

Organizując swój wyjazd no obóz jeździecki zakupy zrobiłem w sklepie https://rol-lex-sklep.pl gdzie kupione akcesoria pozwoliły mi komfortowo uczestniczyć w lekcjach nauki jazdy na koniach.


RE: Sklepy jeździeckie online - Aldonka88 - 31-07-2022 10:50

Na pewno jeździectwo nie jest tanim sportem, tym bardziej jeżeli chcecie posiadać własnego konia. Dlatego jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat tego ile kosztuje utrzymanie konia to na pewno warto zajrzeć na dressage.pl ponieważ to portal prowadzony w tej tematyce. Na pewno pomoże w podjęciu odpowiednich kroków i co najważniejsze odpowiedniego przygotowanie do posiadania swoje konia. Pozdrawiam!