Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Gdzie kupie repliki broni przez internet? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Gdzie kupie repliki broni przez internet? (/showthread.php?tid=27788)



Gdzie kupie repliki broni przez internet? - akazmierczak64 - 10-05-2018 12:58

Witam wszystkich.

Pytanie dość ciekawe ale ważne dla mnie bardzo. Wraz z grupą pasjonatów organizujemy insenizację najważniejszych kampanii historycznych i będziemy potrzebować replikę ak 47 . Czy polecacie tenże sklep lub macie jakiekolwiek inne sprawdzone miejsca? Zapisujcie w komentarzach, każda rada jest cenna . Pozdrawiam!


RE: Gdzie kupie repliki broni przez internet? - Phaver - 17-05-2018 08:57

A czy jeśli trzymam takie repliki w domu, to dobrze jest się zaopatrzyć w jakieś dobre drzwi do magazynu broni czy nie ma takiej potrzeby? Jak uważacie? W jaki sposób wy przechowujecie swoje repliki?


RE: Gdzie kupie repliki broni przez internet? - Inżynier Mamoń - 30-11-2020 17:17

Pomyślałem sobie, że ja też wypowiem się jeżeli chodzi o broń. Jeśli juz jesteśmy w takim temacie to z własnego doświadczenia bardzo Wam polecam ten magazyn o broni: https://gunmag.pl Można tam znaleźć wiele konkretnych, ciekawych informacji, więc warto zajrzeć jeśli interesuje Was konkretnie ta tematyka.


RE: Gdzie kupie repliki broni przez internet? - raku95 - 02-12-2020 13:45

A na co repliki? Chcesz je mieć w domu po prostu i sprawdzać możliwości? Czy jak? Bo ja tego nie ogarniam. Ogólnie mój tato ma trochę broni, ale na polowania. Dlatego na święta ja mu kupię kamery do pomiaru temperatury ciała , żeby miał pewność, co widzi i czy ma strzelać, czy jednak uciekać. Dla mnie to jest proste. NA PEWNO to mu się przyda.


RE: Gdzie kupie repliki broni przez internet? - kris12 - 14-02-2021 21:44

A tutaj mieliście już okazję się rozejrzeć? Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Wybór jest ogromny. Nie da się ukryć, że w tym miejscu można kompleksowo się zaopatrzyć. Oczywiście można tam zrobić zakupy online.