Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Bitcoiny - należy się ich bać? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Komputery&Internet (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Bitcoiny - należy się ich bać? (/showthread.php?tid=27656)

Strony: 1 2


Bitcoiny - należy się ich bać? - joaska - 18-04-2018 17:30

Jaki macie stosunek do tych bitcoinów?
Słyszałam o nich już kiedyś, teraz wiem, że jest na nie jakieś wielkie szaleństwo.
Zastanawiam się czy dla każdego to dobry pomysł.
Tutaj http://aleksandraniedzielska.pl/czy-bitcoin-to-piramida-finansowa/ czytałam też ciekawy artykuł o tym, czy bitcoiny to piramida finansowa.
Może ktoś z was bardziej siedzi w temacie i coś podpowie?


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - erni - 01-05-2018 20:44

Cena bitcoina zależy od spekulacji, dlatego aktualnie cena spada ponieważ jest bardzo duża nagonka na kryptowaluty więcej poczytasz tutaj http://ktosiek.pl/co-to-jest-bitcoin/.. szkoda.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - olla molla - 04-06-2018 10:47

Opłaca się to bardzo, zwłaszcza jak ktoś samodzielnie wydobywa kryptowalutę. Wspomniałaś o http://cyfrowakopalnia.pl/ i oni faktycznie mają sprzęt do wydobywania od najlepszych producentów + możesz skorzystać z ich serwerowni i mieć pewność, że sprzęt jest w pełni bezpieczny i przechowywany w najlepszych warunkach (nie martwimy się rachunkami za prąd czy uciążliwość ciepła). Według mnie warto więc zainteresować się tym tematem.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - Myszka - 06-06-2018 15:24

Ja myślę, że znajdą się ich przeciwnicy i Ci co w nie mocno wieżą. Ja do inwestowania się nie nadaje, ale mam na telefonie aplikację od Cinkciarza https://cinkciarz.pl/kryptowaluty co sobie te kursy obserwuję. Może kiedyś nawet się odważę na taką inwestycje, ale ciekawa tego jestem dość mocno.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - wonder3 - 12-06-2018 11:52

Przykro mi, ale nie będę mógł pomóc. Nie jest to mój obszar wiedzy.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - Robben - 12-06-2018 12:46

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - konrad22 - 06-07-2018 11:51

Jeśli ktoś dobrze się na tym zna to zarobi dobre pieniądze


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - addonek - 21-08-2018 13:39

Co prawda już od dłuższego czasu słychać o bitcoinach, jednakże ja nadal nie potrafię się do tego przekonać. Uważam jednak, że jeśli ktoś się na tym zna może na prawdę wiele zarobić Wink Sam ostatnio na stronie https://www.ecommerce2day.pl/kryptowaluty-w-ecommerce/ czytałem o kryptowalutach w e-commerce, które podobno prędzej czy później wejdą do sklepów online jako standard płatności. Coś w tym musi być, gdyż jeśli nie byłoby to tak popularne giganci tacy jak Amazon nie rejestrowaliby domen z nimi związanych.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - Tapikur - 23-07-2019 17:13

Jak dla mnie to trzeba w nie inwestować bo można zarobić na nich naprawde dobre pieinadze, Też wcześniej myslałam, ze jest to mało opłacalne, ale tutaj https://tokeneo.com/news/pl/kurs-bitcoin/ sprawdziłam kurs, wszystko przeliczyłam i jest to bardzo opłacalna inwestycja.


RE: Bitcoiny - należy się ich bać? - blaack - 02-11-2019 13:54

Bać? W żadnym wypadku. Jak poznamy wiele informacji na temat bitcoinów to łatwiej nam będzie się zdecydować na to, żeby w nie zainwestować. Ja zastanawiałem się, czy handel kryptowalutami jest legalny ale odkąd przeczytałem na https://odkryjbitcoin.pl/legalnosc-bitcoina/ informacje o legalności bitcoina to już nie mam żadnych wątpliwości, że to spoko opcja i warto o tym myśleć, szczególnie że dużo osob zanotowało spore zyski dzięki kryptowalutom.