![]() |
|
problem w firmie - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12) +--- Wątek: problem w firmie (/showthread.php?tid=27607) |
problem w firmie - traktor - 12-04-2018 11:38 mam mały problem w firmie. chciałbym usprawnić trochę transport wewnętrzny ale przyznam szczerze że nie bardzo wiem jak to zrobić ? RE: problem w firmie - Saomi - 18-04-2018 21:10 Ale jaki transport wewnętrzny? Ja na przykład mam oddziały w różnych miastach i muszę korzystać z dużych samochodów transpotowych, a ostatnio potrzebowałem nawet naczepy do cieżarówki. Na szczęście natrafiłem na naczepy używane i jakoś udało mi się dzięki temu powiązać koniec z końcem
RE: problem w firmie - Rondon - 18-04-2018 21:42 No ta stronka wygląda ciekawie, przekaże mojemu znajomemu |