Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
problem w firmie - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: problem w firmie (/showthread.php?tid=27607)



problem w firmie - traktor - 12-04-2018 11:38

mam mały problem w firmie. chciałbym usprawnić trochę transport wewnętrzny ale przyznam szczerze że nie bardzo wiem jak to zrobić ?


RE: problem w firmie - Saomi - 18-04-2018 21:10

Ale jaki transport wewnętrzny? Ja na przykład mam oddziały w różnych miastach i muszę korzystać z dużych samochodów transpotowych, a ostatnio potrzebowałem nawet naczepy do cieżarówki. Na szczęście natrafiłem na naczepy używane i jakoś udało mi się dzięki temu powiązać koniec z końcem Wink


RE: problem w firmie - Rondon - 18-04-2018 21:42

No ta stronka wygląda ciekawie, przekaże mojemu znajomemu