Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jak tanio kupić walutę? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Jak tanio kupić walutę? (/showthread.php?tid=27577)



Jak tanio kupić walutę? - ArekW - 08-04-2018 23:48

Wiadomo że najważniejszy jest korzystny moment, ale co jeśli potrzeba jest pilna i nie można czekać? Warto wtedy poszukać najlepszego kursu na daną chwilę, a żeby czasu nie tracić i realnie móc nie przepłacić, najlepiej mieć w zasięgu kantor online. A to jest proste, bo wystarczy parę minut żeby się zarejestrować, a później korzystać kiedy przyjdzie konieczność. Macie swoje sprawdzone sposoby albo ulubione kantory w sieci?


RE: Jak tanio kupić walutę? - ignorantka - 20-04-2018 13:14

Oczywiście, że tak! Zgadzam się z Tobą w 100%. Uważam, że korzystanie z kantorów internetowych to bardzo duże ułatwienie! Osobiście wybieram najczęściej https://www.trejdoo.com/. Nieraz przekonałam się, że ma najlepsza ofertę.


RE: Jak tanio kupić walutę? - ArekW - 26-04-2018 01:25

Dodam, że kantor online też sprawdza się przy przelewach za granicę, jak sprowadzałem auto, w ten sposób najszybciej uregulowałem należność sprzedającemu, bez odsyłania kasy z powrotem na swój rachunek. Poszło tanio, przelewem SEPA, i już drugiego dnia otrzymałem wiadomość, że otrzymał.


RE: Jak tanio kupić walutę? - kojen - 05-06-2018 21:40

kantory online to faktycznie super wynalazek Smile bardzo sobie chwalę


RE: Jak tanio kupić walutę? - ArekW - 06-06-2018 00:17

Ja również, wolę usługi finansowe realizować przez Internet, czuję się swobodniej, mam możliwość by spokojnie się zastanowić, o dowolnej porze bez pośpiechu wymienić walutę, zrobić przelew itd. A taki kantor online mam dostępny nawet w telefonie, więc nie muszę też przy komputerze przesiadywać żeby wymienić walutę czy sprawdzić kurs. Pełna swoboda po prostu.


RE: Jak tanio kupić walutę? - Lodzio - 06-06-2018 18:15

Ja kupując walutę korzystam z kantorów online, gdzie zawsze jest dobry kurs wymiany.


RE: Jak tanio kupić walutę? - ArekW - 07-06-2018 00:46

W ten sposób najlepiej, nigdy nie mamy przecież pewności czy na mieście będzie korzystnie, a prawdę mówiąc marne szanse. Kantor online nigdy nie ma takiego wysokiego spreadu, zwykle poniżej 2 gr i już bez żadnej prowizji,kursy też się różnią sporo od tych w większości tradycyjnych kantorów, niewiele natomiast odbiegają od rynkowej wyceny w danej chwili i łatwo jest zawsze sprawdzić.


RE: Jak tanio kupić walutę? - pikantny13 - 10-06-2018 15:20

Warto podpytać w tym temacie znajomych. Zawsze będą w stanie pomóc i coś doradzić Smile


RE: Jak tanio kupić walutę? - DarekNi - 15-06-2018 10:36

Jasne, kantor online to świetne rozwiązanie Smile Kursy walut są w nich zazwyczaj korzystniejsze niż w kantorach stacjonarnych. Korzystam z tego: https://www.kantor.pl/jak-to-dziala - czas przelewu jest błyskawiczny, platforma w pełni bezpieczna, a opłaty niskie.


RE: Jak tanio kupić walutę? - ArekW - 16-06-2018 00:04

Przyznam, że nie spotkałem nigdy kantoru stacjonarnego, który by oferował korzystniejszy kurs niż kantor online, w e-kantorze kurs sprzedaży waluty różni się o grosz lub mniej od średniego rynkowegoSmile