Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Klimatyzacja Warszawa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Klimatyzacja Warszawa (/showthread.php?tid=27523)



Klimatyzacja Warszawa - mart12345 - 28-03-2018 11:46

Hej, znalazłam ostatnio fajny serwis klimatyzacji warszawa Blush
Idzie lato i pomyślałam że przyda się klimatyzacja warszawa do domu, bo lato ma być upalne.
Zamówiłam i po niedługim czasie nastąpiłmontaż klimatyzacji warszawa i szybka instalacja klimatyzacji warszawa Smile

Blush


RE: Klimatyzacja Warszawa - raku95 - 27-03-2019 19:35

No ja też myślę o klimie na lato. Przecież to w zeszłym roku to było upiorne, człowiek nie wiedział, co ma ze sobą już robić..


RE: Klimatyzacja Warszawa - shizune - 27-03-2019 20:56

To prawda, było upiorne, dlatego ja zdecydowałam się, że kupimy Klimatyzatory Aux do domu. Jeden do mnie, do salonu połączonego z pracownią, a drugi do warsztatu męża. Nie ma co przesadzać z tym gorącem, ale też klimatyzacja taka zdrowa nie jest. Będę musiała pamiętać o tym, by ją za każdym razem pielęgnować i czyścić, jak tylko sezon się zakończy. To przecież bardzo ważne.


RE: Klimatyzacja Warszawa - Kawalka - 31-03-2019 22:41

Jeśli chodzi o Warszawę to świetna jest firma - Multi System Naszewski Sebastian U nas robili w biurze klimatyzację i sie spisali, a do tego ja do nich jeżdzę na nabijanie czynnika w samochodzie.


RE: Klimatyzacja Warszawa - Anitas04 - 17-06-2019 20:55

Najlepiej załatwiać takie rzeczy w firmach, w których zamawialiście swoje klimatyzacje do domów, czy tez do biur. Powinni oni takie usługi także proponować. Jeżeli jeszcze nie wybraliście odpowiedniej firmy do tego i szukacie odpowiedniego klimatyzatora do swojego domu to zainteresujcie się propozycjami od http://erco-lodz.pl/klimatyzacja/ W tym miejscu będziecie mogli znaleźć nowoczesne klimatyzacja zarówno do domów jednorodzinnych jak i do obiektów biurowych, przemysłowych. Firma zajmuje się także wentylacjami oraz pompami ciepła.