Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Prezent na chrzciny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Prezent na chrzciny (/showthread.php?tid=27498)

Strony: 1 2


Prezent na chrzciny - maminka - 23-03-2018 14:10

witajcie! Potrzebuje Waszej pomocy , zastanawiam sie nad kupnem prezentu na chrzciny dla mojej chrześnicy. Co polecacie? Zabawki odpadają, chce aby był to prezent który będzie dla niej pamiątką po latach . Myślałam nad medalikiem i https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne/medalik-srebrny-matka-boska-nieustajacej-pomocy-wiekszy,5511,1.html , do tego album jak wam sie podoba? Dobry pomysł ?


RE: Prezent na chrzciny - shizune - 30-03-2018 10:38

Jeśli chodzi o zabawki dla niemowlaków to mam dla Ciebie dobrą wiadomość - wybór jest naprawdę spory. Jednym ze sklepów, który warto rozważyć przy szukaniu takiego prezentu jest sklep Foka Stara, który prowadzi swoją działalność od lipca 2016 . Masz tam duży asortyment , od importowanych zabawek jak i lokalnych.


RE: Prezent na chrzciny - Karina - 21-05-2018 14:18

Wiecie, pamiątki może i są fajne, ale nie na dłuższą mete. Ja stawiam na oryginalne i praktyczne prezenty. Proponuje coś do ogrodu kupić jeżeli takowy rodzice dziecka posiadają. Tutaj masz multum zabawek https://allegro.pl/kategoria/zabawki-ogrodowe-zjezdzalnie-86283 i akcesoria do ogrodu dla dzieci. Mnie, dorosłej to najbardziej podoba się trampolina.


RE: Prezent na chrzciny - zosienka - 21-05-2018 14:34

Polecam poważnie zastanowić się nad taką opcją jak różaniec. Moim zdaniem to sprawdzi się świetnie jako prezent na chrzest. Różaniec będzie też świetną pamiątką chrztu dla tego dziecka.


RE: Prezent na chrzciny - matulka - 07-06-2018 14:04

A co myślicie o ubraniu na chrzest dla dziewczynki. Na pewno białe body dla dziewczynki pod spód, a na wierzch może jakąś sukienkę wygodną. Możecie polecić coś, w czym maluszek będzie czuł się komfortowo?


RE: Prezent na chrzciny - Mella35 - 07-06-2018 15:02

Na chrzciny warto podarować zawieszkę z łańcuszkiem,a do tego np Biblię.


RE: Prezent na chrzciny - kajteeek - 08-06-2018 06:45

Może coś praktycznego byłoby najlepsze?


RE: Prezent na chrzciny - Manianna - 15-06-2018 08:28

Faktycznie na chrzciny to ciężko coś kupić. Tak naprawdę malutkie dziecko nie ma jakiś mega wymagań. Ja mojej chrześnicy dałam pieniądze a do tego kupiłam piękną maskotkę dla niemowląt, o której więcej informacji znajdziecie na stronie sklepi Galeria Bukowski. Firma zajmuje się ręcznym wykonywaniem pluszak z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu sa bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci.


RE: Prezent na chrzciny - EMiller87 - 15-06-2018 12:39

Moim zdaniem najlepiej zapytać rodziców, co by chcieli. Przecież takie małe dziecko samo nie powie, zresztą... nie zna nawet swoich potrzeb. A rodzice wiedzą to wszystko najlepiej Smile

Zresztą, nie tylko w przypadku chrzcin warto pytać, co kupić. Uważam, że przy każdej okazji lepiej zapytać, niż niepotrzebnie wydawać kasę na coś, co komuś się nie przyda.

Pozdrawiam,
Callusan


RE: Prezent na chrzciny - karolina77 - 15-06-2018 14:13

Cokolwiek co kupisz będzie dobre bo łody i tak raczekj niee beedzie pamierać