Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Logopeda - Warszawa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Logopeda - Warszawa (/showthread.php?tid=27449)

Strony: 1 2


Logopeda - Warszawa - zoee8 - 17-03-2018 17:10

Gdzie w Warszawie prowadzą terapie logopedyczne dla dzieci? Znajcie jakichś dobrych logopedów?


RE: Logopeda - Warszawa - igaa90 - 17-03-2018 17:58

Radzę umówić się prywatnie, terapię można rozpocząć znacznie szybciej. W gabinecie na ul. Koncertowej 3/5 prowadzą terapie logopedyczne, zerknij gabinet logopedyczny kabaty - Pani Julia jest bardzo miła, a zajęcia ciekawe i lubiane przez dzieci.


RE: Logopeda - Warszawa - marcela - 16-04-2018 12:53

W Warszawie nie wiem, w Radzyminie prowadzą w Cm Panorama a to rzut kamieniem od stolicy. Znam dwoje dzieci które tam jeździły do poradni i rodzice bardzo zadowoleni. Rozwój mowy i poprawa w wyrażaniu emocji zauważalna przez każdego, do tego nastąpiła bardzo szybko. Mają naprawdę świetnego logopedę.


RE: Logopeda - Warszawa - Yayo - 12-06-2018 19:03

A wiecie, ze mozna takze z dzieckiem w domu cwiczyc? Same wizyty u logopedy - fakt, to podstawa, bo to przeciez specjalista, ale takze samemu mozna pomoc swojemu dziecku. Sa dostepne w specjalistycznych ksiegarniach pozycje z literatury logopedycznej, spojrzcie: https://www.eduksiegarnia.pl/gry-i-pomoce-logopedyczne - jak widac - jest z czego wybierac.


RE: Logopeda - Warszawa - Konstancja99 - 21-06-2018 09:49

Takie ćwiczenia w domu owszem przynosza efekty, jeśli wykonuje sie je regularnie. Ale i tak uważam, że powinny być przeprowadzane pod okiem i za zgodą lekarza prowadzącego. Jeśli chodzi o dobrą poradnię w stolicy to polecam Logos Dtr na Targówku. Mój syn uporał się z jąkaniem i choć bywało trudno daliśmy radę dzięki wsparciu cudownych specjalistów.


RE: Logopeda - Warszawa - taon - 21-06-2018 23:09

szukam dobrego logopedy z Warszawy, czy jesteście w stanie mi coś doradzić?


RE: Logopeda - Warszawa - fiona11 - 06-07-2018 20:27

konstancja99 ja też chodziłam z córką do LOGOS i mam bardzo podobne odczucia do Twoich. Mają cudowne podejście do małych, często niecierpliwych i średnio skupionych pacjentów Smile Nie wiem jak ale Pani logopeda zawsze potrafiła okiełznać to moje żywe srebro Smile Terapia bardzo skuteczna a ceny za wizyty rozsądne jak na warszawskie warunki.


RE: Logopeda - Warszawa - radek270 - 19-02-2019 13:47

A z jakim dokładnie problemem dziecka udawałyście się do logopedy? Z doświadczenia wiem, że jąkanie dzieci to dość skomplikowany problem, różne bywają jego przyczyny i wobec każdej z nich inne muszą być metody terapii


RE: Logopeda - Warszawa - maja_9 - 20-04-2020 14:18

My jesteśmy zadowoleni z terapii przeprowadzonej przez logopedę z zakresu usuwania wad wymowy. Na prawdę nie ma się czego obawiać a na hasło logopeda Warszawa można wybierać spośród wielu dobrych specjalistów. Synek miał spore problemy z mową ale dobrze się nim zajęli i podejrzewam, że niebawem będziemy już terapię powoli kończyć. Sporo ćwiczeń robiliśmy też w domu ale efekty są więc nie ma co zwlekać Smile


RE: Logopeda - Warszawa - dudson - 22-11-2021 13:29

U nas dzieci chodzą do logopedy i ćwiczą na edusensus logopedia pro gold https://swiatprogramow.pl/logopedia-pro-pakiet-platinum-2021.html jest to naprawdę super opcja. Nasze córki zawsze wychodzą z tych zajęć zadowolone, dzięki nim ćwiczą pamięć, wymowę oraz wile innych ważnych aspektów.